Koje mobilne imate ili ste imali

Nokia E71, jos nisam ubacivao softver jer mi preinstalirani sasvim dobro sluzi svrsi

SE K550i i SE K750i

Nokia N900, Slika govori vishe od rechi…

Uploaded with ImageShack.us

htc smart

nokia 5310 koji mi je ispao dok sam iso 70, i nije mu nista,
nokia n95, jedini mob koji cuvam… smorio me symbian pa moram da predjem na android… :slight_smile:

u telefonima nemam APSOLUTNO nista, ali zato kad uzmem androida, napunicu ga aplikacijama…

od sledece nedelje

za sada jos uvek 3G 16Gb, koji ide na dobos cim cetvorka stigne

Odakle nabavljaš ako nije tajna ? Merkam neki iPhone ili neku mobile sedmicu :smiley:

Cool je meni iPhone, elegantan je i sve to ali bez querty taste mi nekako prazno (stvar navike valjda). Ne bih mogao da kuckam sms ili surfujem po netu na displeju, a i cena mu je josh uvek prenapucana ako se ne varam ?

iz Irske kao i prvi

Od skora HTC HD2 sa Froyom bez sense-a…
Android je najbolji OS znaci SVE ima! Odusevljen sam i po ceo dan ne mogu da se sklonim sa telefona… Koristim ga i kao tablet :smiley: 4,3’’ ekran je objasnio :smiley:
Toliko sam imao aplikacija da sam se iznervirao i juce formatirao i sad imam samo nekih 50ak :smiley:
Ko nije koristio android,to deluje puno,ali nije… :slight_smile:

@akiris, Blago tebi :slight_smile:

Jel uzimas nov ili polovan?
Ja moj ne nameravam da menjam bar jos godinu-dve, a onda cu da uzmem 3GS ili cetvorku.

uzimam nov novcat sim free preko Orange-a. o ceni necu da diskutujem :smiley:

Imam Htc arte 100 windows mobile 6.1 i garmin što je najbitnije i veoma sam zadovoljan sa njim…Od sada samo Htc uzimam

Meni moj 5310 crko posle vise od 3 godine . Sad merkam neki Galaxy ili tako nesto. Interesuje me telefon manjih dimenzija(ne bas malih kao SE x10).Sad videh Galaxy Mini (oko 190 evrica) mali, zgodan , Android 2.2 . Jedini problem je to sto nema blic .Ako je neko imao susreta sa ovim fonom neka napise sta misli i dal da ga pazarim il` ne .

Nokia 6290, svojevremeno placena 300e ali ubrzo su se pojavili touch screen telefoni,

Menjao iphone 2g za nokiu e71… Za sada mi je odlična, mada planiram uskoro da uzmem ipod cisto zbog zabave koju jos nisam preboleo :smiley:

Auh, zasto pobogu… S konja na magarca.

do not open that door :smiley: :smiley:

iP 4 :phone-2:

Kupio sam LG cookie music.

Ranije nisam podnosio Touch screen telefone.
Ali stvarno obozavam ovaj fon.