Netflix od sada dostupan u Srbiji!

Ma dobro, ima tu jedna druga stvar, ja Netflix ne placam nista, dobio sam.
Ali svakako ne bih dao za njega 10e nikako. Sadrzaj im nije toliko zanimljiv, barem za mene.
Ali kada vec imam mnogo mi je prakticnije. Prosto me nekada mrzi da blenem u komp i bilo sta trazim.

ŠšŠ°Š¶Šø ā€œthanksā€ Š±Š°Š±Š° тŠµŃ‚ŠŗŠø ŠøŠ· Š›Š°-a :grin:

Nije baba tetka :slight_smile: vec drugar koji mi to placa.

Stoji da se sve moze skinuti sa neta. Ali stoji i to sto Marko kaze. Pola filmova koje sam pogledao na HBO-u ne bi skinuo ni za 5000 godina. A ovako, naletis, pogledas i kazers, well pa nije ni bio tako los film.

Potpisujemā€¦

A i drugacije je nekako kada si umoram i zavalis se u fotelju i pogledas film, koji nikada ne bis skinuo sa netaā€¦nego si ga pogledao saltajuci daljincem u ruci, jer si umoran da se zezas sa skidanjemā€¦

1 Like

E bas to. Evo sada sam pogledao odlicnu seriju opet slucajno nalateo na Netflix-u.
The Expanse. Ne bih naleteo na nju ovako nikada.

Jel koristi neko Netflix od vas ? Imam pitanje da li moze da se seruje nalog? Tj citao sam da ljudi naprave po 3-4 naloga u okviru jedne pretplate.

Ono sto me interesuje jel moze da se uradi da naprimer kad uplatim napravim 3 nalog i jedan dam bratu jedan sestri da oni gledaju od svoje kuce a j kod mene gledam moj i sve to za jednu pretplatu?

U zavisnosti od pretplate Netflix se može istovremeno gledati na do 5 uređaja valjda. Svako može da napravi podnaloge u kojima gleda Å”ta hoće.

Tako da ono, može da radi share, sve dok ima pretplata na glavnom nalogu.

Moze, ja kristim nalog od drugara iz US.
Moze i ovde. Ima valjda vise paketa ma da ne znam tacno kojih. Ali mislim da u staru moze 4 korisnika.

Ja placam, koristi devojka, njena drugarica i jos neko ne znam ko hhaha

Ko bre koristi devojku? :smiley:

1 Like

Na koju foru to ide, Ti napravis nalog i samo prosledis user name i pass ? Daj instrukcije molim te.

Da, i imas 4 osobe koje mogu koristitiā€¦znaci pod 1 nalogom ces napraviti 4 useraā€¦svako koristi svoj i to je to

Stvar je u tome da Netflix dozvoljava jedan account na 4 različita uređaja za 4k preplatu ili 2 uređaja za HD preplatuā€¦

Nije mnogo komplikovano.

  1. Napravis account na svoje ime, ti placas.

  2. Pod tim accountom mozes nekoliko podnaloga da napravis ā€“ npr jedan za sebe, jedan za zenu, jedan za dete. Ovo je cisto organizacije radi, da ne mesate sadrzaj, jer ne gledate svi isto. Kad upalis Netflix, uvek te prvo pita ā€˜ko gleda?ā€™

  3. Ako uzmes HD pretplatu, dobijas HD playback i moze Netflix istovremeno 2 osobe da gleda. Mozes ti njega da instaliras na pet uredjaja ako hoces (ko ja), al ako neko treci proba istovremeno da gleda, nece moci.

  4. Na svakom uredjaju na kom ga instaliras, normalno ces morati da ukucas username i password. Onda kad god pokrenes aplikaciju, pitace te ā€˜ko gleda?ā€™, ko sto sam pomenuo gore.

Smor je sto nema naseg prevoda :frowning: Jebo ih Rumunski :frowning:

Rumuna ima preko 20 miliona u Rumuniji samo. Nas nema ni 7 miliona Srba u Srbiji.

1 Like

Ali fazon je sto ima samo rumunskiā€¦ Ni spanski, ni francuski, nemackiā€¦ Vec rumunskiā€¦
Koji su ti sad argumenti Mikimane? :unamused:

Jel je to netfliks Srbija?
Ako jeste onda po geografiji. Pored Rumuna smo, a i kod nas ih ima dosta :wink: .

Realno koji ce ti k nas titl?
Ja godinama ne gledam nas titl, skinem engleski za slucaj da nisam cuo neku rec.

Svaka cast. Hvala na savetu, evo tek sam sad shvatio da ima i engleski titl, za slucaj da ne cujem neku recā€¦ :pensive: