Piratski sajtovi

Zasto? Ja skidam sa tpb-a skoro sve, i super je, nema puno sidera za starije igre doduse, ali tu imas xboxpirate i jdownloader

Da, ali cim izadje neka nova igra na tpb-u treba da se ceka nekoliko dana dok se ne pojave dobri seederi, a na bitsoup cim gta5 izasao ja skinuo sa full brzinom, a bio 1 seeder i 20-ak leechera. Pa ti vidi sad.

Jeste Bitsoup je stvarno odlican,brzo se pojave igre i uvek se skida u full brziniā€¦

Tacno, ali mozes da leechujes koliko hoces :smiley:
Ja recimo imam 256kbps upload i 10mbps download, pa ti vidi kako bi ja prosao na takvim sajtovima, odma bih ban popio

Meni download pici brzinom 1.1mb/s a upload 100kb/s (10mb konekcija). Ali necu popiti ban jer cu svejedno seedovati. :slight_smile:

Imam ā€œmalecniā€ problem sa BCG. Kada pokuÅ”am da skinem neki torrent izbaci mi ovu poruku: ā€œDownload Disabled. You currently have too many hit and runs to download new files. You are still able to download the .torrent files for torrents in your history. You must seed back your hit and runs in order to download again. Also reference the Seed Points FAQ if you donā€™t know what they are.ā€ Kako može da mi bude disable-ovan download kada mi je ratio 0.55, nije valjda da ni toliko nije dovoljno?

pa imas HIT AND RUN to ti je kada skines file a ne ostavis ga da seeduje, ratio ti pada i kad si na 0.5 blokiraju ti dl ako nije vec i na 0.6 tako nestoā€¦ dakle ostavis sad jedno 2 nedelje da seeduje i ne gasis, sve sto si skidao, imas kod njih u tvom profilu da vidis Hit and Run list pa sve sto je tamo moras da seeduejs da bi odobio Seed Points i da ti skoci ratio

NiÅ”ta od toga jer te igre Å”to sam skinuo (sa hit and run liste) nemam, tj nemam ih zapakovane kao Å”to su bile kada sam ih skinuo, već imam samo iso file-ove :frowning:

imaju smoran taj seed points sistem i niko to ne postuje nije kako kod ostalih

IdeÅ” Personal > Details > Hit And Runs


I onda će ti se pojaviti koji su ti Hit And Run torrenti


I skini opet Torrent, pa ga ostavi na 3 dana aktivnog da bi krenulo da ti daje SP, 1h=1SP=100MB. Znači za igru od 7GB ti treba oko 70h da bi bio 1.0

Ok, će probamo!

Ja sve skidam sa Bitsoup-a i Lasttorrent-a. Igre, filmove, serijeā€¦you name it, ja tamo skidam, i to uvek ful brzinom. Jos upload varam onim RatioMasterom :smiley:

kod njih jos i moze da se vara to je dobro :slight_smile:

ja uzmem skinem kod njih ili na TORRENTDAY-u pa onda seedujem na BCG hehehe tako sam izvukao malo ratio

Zatvorene su registracije na xboxpirate, sada je privatan sajt, cak ni invajtova nema, skroz je zatvoren
Hvala bogu vec imam acc

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Pa nisam to znao.No ipak sam i ja napravio jos prije acc posto mi je to jedna od naj stranica za DL xbox igara(putlocker)

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

BCG mi je poprilicno lak za odrzavanjeā€¦ Nikad nemam hit & run, za ā€œbudzenjeā€ ratia je takodje lak ako se paziā€¦ Imam cak i badge of honorā€¦

Sto kaze Deamon, ostavljajte torrent neka seeduje i dobri steā€¦

Koji je najbolji torrent za serije?

Pirate Bay opustenoā€¦

Sent from Galaxy S4 using Tapatalk Pro

freshon.tv
ranije poznat kao tvtorrents.ro. Nažalost trenutno nemam invite. Ako nema niko odavde javi da dignem ratio preko 1 pa se možda prevare da daju koji invite :slight_smile:

Jel radi jos uvek Ratio Master na tim sajtovima?

Sent from Galaxy S4 using Tapatalk Pro