Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Meni je na 6.00 i sve radi super.

Isto.

Nemam pojma. Citam da imaju problema sa slikom, dzojstikom, paljenjem automatski iz rest moda, greske prilikom downloada i to je ono sto mi je ostalo u glavi, a ima ih jos sigurno.

Isto i kod mene sve radi kako treba

Pa i kod mene :slight_smile:

Pozdrav ljudi,imam par pitanja napravio sam UK nalog,pokušavam da aktiviram ps+ trial,traži da se izabere pay pal ili credit card,zašto ako je trial ? Koliko znam naše kartice ne mogu…a pay pal nemam.

Drugo imam ps+ vaučer na 3 meseca,ali za zemlje češka,hrvatska itd…dal mogu pored tog UK naloga da napravim novi na neku od tih zemalja ? Dal će to biti problem,ne znam šta da radim :slightly_smiling_face: hvala

Mozes bez problema da napravis novi nalog, i da ga stavis kao primarni. Aktiviras ps+ i igras sa tvog naloga.

Hvala na brzom odgovoru :slightly_smiling_face:

Jedno pitanje, zna li neko gde se moze naci psvr za neku solidnu cenu, nebitno da li je nov ili polovan.
I kolike su cene otprilike?

@von_Brcoos ima po dobroj cjeni PSVR

Otisao je za 200€… :relieved:

Imam ja u shopu.
PSVR - 260€
PSVR + kamera - 315€
PSVR + kamera + 2x Move kontroler + PS VR Worlds - 395€

Sve je novo sa 12 meseci garancije.

Ih to bi mi selo znas kako…

Ok, hvala videcu mozda za mesec dva kupim jedan da probam kako izgleda to ludilo

Kud se ranije nisi javio :confused:
200€ sa kamerom, odlicno ocuvan, dzabana…

1 Like

Da li je neko zainteresovan da odradimo share naloga koji ima 12 meseci ps+, ne interesuje me da ja budem taj koji dobija besplatne igre, samo mi treba online igranje.
Zainteresovani nek se jave u inbox.

Bolje ovo postavi u #gamesharing.

1 Like

Da li se gift card moze iskoristiti preko telefona i na taj nacin pazariti igra? :slight_smile:
Ili moram preko konzole?

Sta se desava sa PSN kreiranjem accounta?

Evo vec dana pokusavam da napravim account za USA regiju i dobijam info da ne moze da se napravi account i da probam kasnije? Na razlicitim racunarima i browserima, znaci nije do kesa i neki problem na strani klijenta.

WTF?!