Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Ma gde cu da te cimam toliko. Polako, kupicu ih, cim skupim pare :slight_smile:
Inace, nezaposlen sam i student sam, pa je to malo nezgodno, pritom, moji mi nisu dali niti jedan dinar za moj gejming i “guzoboljine” kako oni to nazivaju :slight_smile:

Ako mi po planu bude islo nesto sto sam planirao, eto meni sluslaica za 10ak dana :slight_smile:

A ova tastatura i mis mi je takodje zapalo za oko, ali opet, za mene, preskupo :slight_smile:

Nadam se da ne mislis na kladionicu :joy:

Ja na ps4 koristim one najobičnije slušalice za telefon od 5-10€ evo vec 4 godine i super mi je :joy: Naravno razlika je ogromna u odnosu na slušalice od 100€ ali i ovako mogu da čujem sve što bi trebalo da čujem (korake itd)

1 Like

Imaš našu recenziju, baci pogled na TASTATURA ZA KONZOLE - GAMESIR VX AIMSWITCH REVIEW - 4K - YouTube

1 Like

Gledao sam recenziju sinoc i zbog toga zelim da kupim :grinning:
Recenzija je odlicna

Ja imam neke “gejmerske” sluske od 20e i mogu reci da se super cuju s obzirom koliko sam ih platio. Cujem sve oko sebe, levo, desno, iza, sto mi je sasvim dovoljno. Pogotovo kad igram Dead by Daylight, tacno cujem iza kog drveta stenju od povreda. Jedino sto te slusalice ne mogu na xbox one, pa sam za to uzeo iz firme neke koje su malo skuplje i mogu reci da u multiplayer-u i opet primer DbD - ove od 20e su mi malo bolje jer imaju malo slabiji bass, pa sve lepo mozes da cujes u igri, za razliku od ovih koje imaju jak bass pa prigusuje dosta zvukova bas zbog toga. Ali su zato ove sa posla za muziku vrh, dok ove druge i nisu toliko bas iz navedenih razloga. :slight_smile: Pa kombinujem u zavisnosti da li igram neku pucacinu ili sl, ili Forzu gde odvrnem muziku do kraja. :slight_smile:

Soma je super ko god nije odigrao…slobodno vredi ulezenoga vremena… Prica je extra

1 Like

Strava, stalno merkam na popustima, jos nisam odigrao.

Jedna od najboljih SF zapleta i scenarija u igrama koje sam odigrao…kraj igre te bas natera da dobro razmislis…

Neko za Fifu ili BfV?

1 Like

Aktivirao bih ovaj ps plus 14 dana free pa me zanima jel moram posle toga da otkazujem membership u settingsima?

Ne moze taj 14 day trial, to jest moze ali moras da imas americku karticu( jer je trazi), licno nisam probao, ali tako mi je receno

1 Like

Ljudi imam problem.
Imam guest nalog Battlefield V, na svako malo kada udjem na taj nalog i probam da udjem u igru stoji katanac.
Kada kliknem na igru kaze mi da ne mogu da koristim sadrzaj jer ne mogu da se konektujem na servere…
Imam internet, provereno, imam ps+ pretplatu, do cega bi moglo da bude? Jedino ako EA serveri nisu pukli.
Da li se ovo i drugima desava i koliko dugo se ne moze uci u igru?

Dva dana je PSN u raspadu. Juče je još nekako radio, ali preključe je bilo katastrofa.
Nadam se da će danas biti bolje i da će popraviti stanje.

Pretpostavljam da je došlo do nekog krupnog podešavanja, jer su menjali popuste ovih dana ko blesavi i još su došle PS+ igre na red. Obično se ovako nešto desi kada rade upravo ove stvari.

Nije mi samo jasno kako za sve ove godine nisu naučili da to urade malo bezbolnije, skoro svaki mesec isto u ovo vreme. Stvarno su nekompetentni debili ako ovakvu sitnicu ne mogu da srede godinama.

1 Like

Na adsl ili banuju IP ili PSN offline, ja to nisam video na LIVE za mnogo godina. Sto se tice ljudi na PSNu moracu da ubacim random likove kao friendove da ne budem jedini online :slight_smile:

Verovatno je do PSN -a onda. Ne znam kakvo je stanje sa guestovima jer igram samo Fifu na nosiocu u poslednje vreme.

Meni su radili guestovi mada mi se ponekad usred igranja pojvljivala poruka o suspenziji naloga za pola sata jer ne moze da proveri licence…

Ljudi je l jos imate problem oko ovoga?
Sad ni fut ne mogu da igram, bukvalno kao da nemam ps+…
Znaci ne moze da prodje 7 dana da me nesto ne zeza, bilo igrica ili glupi soni.

1 Like