Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Vrati se na Xbox. :joy:

2 Likes

Ljudi toliko sam se naprzio na ovaj gamesir aimswitch, da jedva cekam da ga kupim.
Zna li neko da li ima kod nas u Srbiji bilo gde da se nadje?
Izvinjavam se ako smaram, ali sta cu, nemam gde da pitam… :blush::blush:

Koja je prokleta poenta da moras da stavis u biblioteku ps4 igre inace ih gubis sledeceg meseca bez obzira sto imas aktivnu pretplatu. Idiotluk nevidjenih razmera.

Sad nisam za novembar stavio Yakuzu i Bulletstorm, a desilo mi se i ranije da propustim ponesto.

1 Like

Ljudi prodajem gold slusalice za soni 4, koriscene manje od mesec dana, maltene nove.
Sa sve original kutijom i svim dodacima koji idu uz slusalice.
Cena: 80e
moze mala korekcija
Razlog prodaje je kupovina VR-a, jednostavno moram neceg da se odreknem.
A u ovoj temi sam napisao jer je aktivnija tema od oglasa i slabo se posecuje…izvinjavam se unapred

Kakva pobeda. :joy::joy:

4 Likes

Bas sam se pitao kako niko ne spominje ovaj momenat na forumu. Bas je bio feelgood momenat.

1 Like

Hahaha. Gledao sam vise puta :joy:

1 Like

Read boy, to je rekao :joy:?

Gledam ovaj moj PS4 i rekoh sebi skoro 3 godine nije ciscen, mogao bih da ga malo usisam, zamenim pastu i slicno.

Posle pogledanog klipa na YouTube-u oko rasturanja tako sam slatko odustao od svega toga :rofl:

Sto bi to uopste radio ako ti konzola radi kako treba?Ajde usisavanje ok ali menjanje paste…

Konzola super radi. Cak nije ni bucna u radi i pri opterecenju. Vise je to neka moja dosada :rofl:

Bukvalno ne kapiram kako da na drugi nacin dodjem do slike a da ne slikam telefonom ekran… al ok.

U svakom slucajno predobra igra do sada najbolja koju sam odigrao na ps4. Igra kakva bi zelala da bude svaka Ubisoft igra kad poraste u principu. Nije naravno savrsena ali jedna od boljih koje sam duze vreme odigrao, kakav crni ND i Uncharted, samo Guerilla :grin: , jos sam i pusio buksnu ispred njihovog studija na Rembrantovom trgu :laughing:.

Ima po neki bag i to ali stvarno baas nista bitno. Steta sto nema nekih letecih robota koje mogu da jasem, nekako sam se nadao da ce doci do toga dobar deo igre. Prica je jako pozitivno iznenaduenje jer sam ocekivao manje vise prezvakanu temu, dosta igara na ovu tematiku sam odigrao, ali ova je uspela da bude drugacija, tako da svaka cast nema sta.

1 Like

Da, to mi je sledece igra koju prelazim, malo cu da isprobam Drive Club da vidim kakav je i da odmrim od Horizona jer sam ga bas igrao svaki momenat slobodnog vremena :smile:, i za dan ili dva krecem da ginem u Bloodbornu :sweat_smile:

1 Like

Eeeee blago tebi :grin:

Jesu li poceli psn christmas/new year popusti, vidio sam ove kao neke, ali mi to sve mlako.

U Gamesu oko 330e PRO 1tb.

1 Like

Jedno pitanje sad gledam na mom Prou pise CUH-7216b sto bi znacilo da ipak nije usisivac verzija? Ako se ne varam sve verzije preko 7200 imaju tihi fan?

Koliko se secam da, 7200 je bio taj novi model.

1 Like

Usvakom slucaju dobio sam i slusalice pa cu cuti buku samo na jedno uvo :grinning:

Ako imas facebook, uvezi ga sa ps4 stavi da shareovano vidis samo ti ukoliko ne zelis da cure vidi da si ostrasceni gejmer, kliknes share na joypadu, share to facebook, sa facebooka snimis sliku i uploadujes ovde.

Ja tako radim, bolje resenje nisam nasao.

Nisi jedini :smiley: :smiley:

1 Like