Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Uuu havarija :heart_eyes:

1 Like

Au kakva konzolcina, svaka im cast!

Dobra je ako imaš lamperiju u sobi, ovako ne mozeš uklopiti :joy:

2 Likes

samo jos sushi da stave na konzolu :joy:

Pa da to je i fazon, lako je mozes sakriti da niko ne zna da si kupio novu konzolu.

Slazem se , odlicna igra , po meni uz GoW i Uncharted 4 najbolja PS4 ekskluziva zasad , sad ne znam Spajdermena jos nisam igrao.

I niko da mi da neku procenu? :frowning:
Eto nek se u obzir uzme da nije konzola koja se cuje kao avion… U nedelju cu imati priliku da je isprobam…

Konzola je stara 3 meseca…

Moja procena je od 350-400e
Mada bih ja dao do 370 najvise, s’ obzirom na to da nema garanciju.
Glat konzola, polovna bez garancije sa kablovima i dzojstikom vredi 300e, dodaj taj sadrzaj koji ti on nudi i to bi bilo to, po mom misljenju najvise 400e.

1 Like

400€ za pro? Ili sam ja nešto pogrešno shvatio? Pa onda bolje da uzme nov nego polovan… A igre i onako može da nađe za smešne pare… Nov pro je ovde u Shop-u 390€ sa godinu dana garancijom…

Ako zna coveka i ako je 3 meseca star onda mu ne treba garancija, ako uzmes u obzir da se pro skoro pa ne kvari…

Uvek treba garancija. Meni je posle 6. meseci crkao hard na X-u, a to se retko događa… A pogotovo ako cena bude slična, 50-100€.

Pa ako je stara tri meseca mozda i ima nekakvu garanciju,nisam ni video da je Vukan rekao da nema.

1 Like

Pa kod Istvana nov Pro sa garancijom 350 evra.

1 Like

Kolika je realna cijena za PS4 5.05? Izgleda da nema nista od probijanja novijih fw, u dilemi sam da prodam…

Jel ima neki nacin da se vide play hours na ps4, nesto poput steama?

To i mene zanima cisto da vidim koliko me kosta sat vremena igranja PS4 singleplayer ekskluziva. Tipa cena konzole plus igre i to da podelim sa satnicom. Cenim da nemam vise od 20 sati za tri meseca :frowning:

Steta za Vitu takav potencijal, a na kraju je zavrsila na gaming smetlistu i bice upamcena kao jedna od najgorih konzola svih vremena i kao ubedljivo najgora Sony konzola.

Jos bride obrazi od samara kakav je Sony opalio svim vlasnicima PS Vite :grin:

Jedna od najboljih konzola svih vremena koja nije imala ni trunku podrške od strane Sonyja misliš. :smiley:

Bila je kontroler za četvorku+uncharted je bio dobar…

I to mnogo bolji kontroler od ovog sto mu se gule palice :joy: