Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

Je li ispada iz lezista ili je labav, pa je napola spusten?

Ispada iz ležišta, neće da ostane na mestu i pre nego sastavim dve polovine kontrolera. Probao i bez opruge da ga nakačim ali mrka kapa.
Srećom ima neki lik na kp sa delovima da ne moram da čekam sa alija, pa ću videti sve triggere da poručim. Bezveze mi sad da kupujem novi kontroler kad uglavnom igram na pcju

Uzeo sam Kingdom Hearts 3 guesta da probam, iako imam vec dovoljno nedovrsenih igara za PS4, Gamepass za Xbox i 40-tak igara koje sam skinuo za Switch, intrigira me taj zovijalno-glupkasti stil u diznijevom univerzumu dovoljno da mi guest zauzima account slot, verovatno na duze.

PS4 pro se jos jednom isplatio jer igra radi u skoro stabilnih 60ps ali iskljucivo u kombinaciji rucnog podesavanja izlaza konzole na 1080p. Interesantno je da uz pomoc ovog malog tweaka PS4 Pro verzija u stvari radi jos bolje nego na jacoj X konzoli, koja se moze pribliziti eventualno samo u kombinaciji sa Freesync displejom:

Moj TV ima, a ja na vanila PS4, e zivote :grin:

Cak i da si presao na Pro, trebao bi ti Xbox One X da bi iskoristio Freesync.

No, dobro sve ce to sledeca generacija da sredi. Btw koji TV si kupio? Cini mi se da se situacija sa 4K televizorima bas dosta popravila u odnosu na pre godinu-dve.

Samsung Qled Q6 55, odlican tv za gejming… E da bar sam spreman za next gen, nadam se…

Jeste, mnogo bolja je situacija, bar sto se cena tice…

Da znam to, ali verovatno prelazim uskoro na pro…

to je pukla osovina, cesta pojava kod starijih revizija kontrolera

Misliš da je otišao samo R2 trigger? Za prvu pomoć sam prebacio kontrole na alternative za rdr :smiley:
Poručiću triggere, najmanji problem, ali jeste odvratan kontroler da se ponovo sastavi u 3 lepe

I ugasiš svetlo ako ti smeta, kada je već otvoren :joy::joy::grin::grin:

2 Likes

Ljudi imam jedno pitanje, ako kupim neki nalog sa 20-ak SP igara na njemu, a taj nalog je 99% kraden da li postoji mogućnost da mi ne banuju konzolu ako je diskonektujem sa interneta dok ne pređem te igre?
Znam da je ovo što vas pitam vrlo nemoralno ali uštedeo bih preko 150€ ovom kupovinom, tako da za mene boljdg rešenja nema :blush:

Ne znam da li ce da banuju, jel ti se zaista rizikuje?

Ne razumem ni kako bi to ustedeo, na Razmeni mozes da kupis sve te igre, i prodas ih posle za slicnu cenu nakon sto odigras.

1 Like

Niko ne moze da garantuje da ces dobiti ban ili da neces. Ako je nalog kraden, vece sanse su da dobijes ban nego da ga ne dobijes. To sto ces ti konzolu da diskonektujes dok ne predjes igre te ne moze spasiti jer dok ti skines tih 20 igara, moras da budes online, a to je sasvim dovoljno da te skontaju i banuju. A mozda se nece nista desiti.

ustedeces 150, a mozda ces morati da das 200 za novu konzolu.

1 Like

A I možda sve krene od 0. na novom profilu :grin:

1 Like

Ako se sve napravi kao da je fazon fantoma, onda ne bi trebalo da bude ban. Tj. instalira sve igre, promeni šifru, isključi sa neta i proda nalog dalje.
Mada ja se iskreno ne bi sa time zezao, kao što reče @padawan bolje je kupiti svaku od tih igara pojedinačno na RI, preći ko čovek i prodati. Pare će se izgubiti tokom transakcija, ali zato si siguran da je sve ok, plus imaš uvek online igre da igraš.
Ja kada imam više od 2 igre instalirane za igranje, dodjem u stanje da prestanem da igram sve njih. Dok je jedna igra instalirana i fokus na njoj, tada je i prelazim, čim se umeša više, ode mas´u propas´.

4 Likes

potpisujem

1 Like

Ista stvar i kod mene, s tom razlikom da je kod čitanja knjiga potpuno suprotno. Obavezno čitam dve knjige uporedo/naizmenično, dok kod igara, pogotovo kod onih komplikovanijih/zahtevnijih, moram da budem u treningu da bi ih prelazio, kako napravim pauzu, tako debelo zaglavim.

1 Like

Što se mene tiče ja ne mogu da igram dve sp igre u isto vreme, dok mogu uporedo da igram bfv i rdr2 recimo.
Nikako ne mešam dve priče…ovo sam pitao zbog zaliha koje bi mi trajale par meseci, ali sad je jasno :relaxed:

1 Like

jok bre gejmerska penzija pocinje posle 30 i neke :smiley: probirljiv za igre , ne stizes da igras igre i ostale gejmerske stvari… neki bi bili mastoviti pa reko da napisem igre svuda :smiley:

Eh da imam 20 i neku :slight_smile: sve bih igrao :smiley:

1 Like

Fala milome