Playstation 4 - diskusija, info, slike, video - Vol. 3

RDR guest se jos uvek prodaje za dva soma. LL barem soma, a ove dve igre, ne znam, nek bude jos 1000.

1 Like

U, hvala sad si me malo oraspoložio :relaxed::relaxed::relaxed:

mislim to su cene koje bi ja trazio. e sad, ako ti egzistencija zavisi od prodaje tih igara onda spusti :smiley:

ako ne, rokni cenu, pa kad ode otici ce. a veruj mi da hoce.

Tako bih i uradio, samo što ne mogu da postavim oglas nigde.
Na razmeni još nemam uslov za postavljanje oglasa što me baš nervira, ili bar ja ne mogu da nadjem gde se postavlja oglas.
A na KP ne dozvoljavaju prodavanje digitalnih stvari.
Pa tako da mi ostaje da nudim samo ovde na forumu ili eventualno ako neko može da postavi umesto mene oglas na razmeni :relaxed:

treba ti cini mi se 5 replajeva ili 10 na forumu razmene. imas welcome sekciju pozdravi se sa ljudima.

Upravo tako, samo 10 postova i kreće zabava ili mučenje, zavisi kako gledaš na stvari.

Od sutra su dostupne PS+ igre za jun mesec. Ako neko planira da igra Borderlands i ima 4K TV/PS4 PRO, čekaju ga nove teksture. Igra je dobila UHD teksture i izgleda još lepše.

2 Likes

Ja ne mogu da se snadjem na onom forumu uopšte, ne znam gde da kliknem sa odgovorim na temu uopšte?
Ovde je sve mnogo jasnije i bolje.

Da, forum je ocajan vizuelno, ali je super, za 20e sam odigrao preko 13-14 igrica, sto je realno bolje i od piraterije :slight_smile:

2 Likes

Na koju foru, ja ne vidim da su nešto posebno jeftine cene?

Cim sam uzeo ps4, kupio GOW nosilac za 20e, i sve trampio, nekad prodjes bolje nekad gore,ali u sustini odigrao sam skoro sve sto me do sad zanimalo.

Days gone prodaju za 2600 din

Ovako je 60€

Kako nisu cene nista posebno?

razmena je mama :grin:

Plus mozes igru da predjes i ponovo prodas, ovako ako pljunes za digitalnu verziju na svom nalogu 60e mozes da se…

Uglavnom to što sam video da je jeftino je neki nalog.
Ovako su slične cene, bar ovo na šta sam ja naleteo…

Jesi gleda pravi podforum? U prodaji igara za PS4 imas disk verzija podforum i PSN podforum gde su nalozi.

Uf sad ću sa pogledam, napravio sam nalog i izbacio neke igre.
Pročitao pravila i sve i sad je malo lakše.
Ako može neko da me preporuči da sam proveren i da nisam prevarant bilo bi dobro, ako uopšte postoji opcija za to.

Ovde udji ako zelis da trazis/prodajes digitalne igre.

Inace, @Akiris ti je dao sasvim korektnu procenu za igre, s tim sto bih ja spustio RDR2 za 100,200, a BF1 + T2 digao za isto toliko :slight_smile:

Bitno je takodje da imas podatke od tih naloga (ko je radio share i kod koga su drugi delovi). Vodi evidenciju o svim transakcijama i uvek se raspitaj ko je radio share, pre nego kupis neku igru.

Da bi otvorio temu o prodaji, potrebno ti je 10 napisanih postova. Meni je takodje bilo malo konfuzno na pocetku, ali brzo ces uci u stos :slight_smile:

1 Like

Hvala Vukane, skapirao sam uglavnom sve kako funkcioniše.
Postavio oglas za 4 igre i već mi se javilo par njih.
:relaxed:

Kako će ovo biti dobro. Mogu samo da zamislim kako bi samo izgledalo da se skupimo nas 16 i da imamo konstantnu komunikaciju.