Primedbe i predlozi

Ko ti to rekao da nije podrzan, IE11 uredno postoji i na W7. :slight_smile: Samo uradi Windows Update iz Control Panela. :slight_smile:

Settings - General Settings - Miscellaneous Options - Message Editor Interface: - Standard Editor - Extra formatting controls (checked)

Problem rešen.

Hvala robotnik za cim ali nema nikakve veze tapatalk sa ovim. Jednostavno, vBulletin i MS bole dupe da reše ovaj globalni problem. Ako hoćeš, možeš da stikuješ rešenje za buduće IE11 korsnike da ne koriste Full WYSIWYG Editing i da ga jednostavno ugase u podešavanjima.

Hvala! Ono što sam ja našao na netu jeste da je uglavnom problem sa skriptama ali ako je ovo, kakvo takvo rešenje, onda cool.
Nažalost, vBulletin ide u propast nekoliko godina unazad, posebno sa novim VB5 “ostvarenjem”.

Ima li kakva tema ovde gde mogu da postavim pitanje a da ne otvaram celu temu zbog toga? Evo, muci me nesto, ne znam gde da pitam… :smiley: Dobro bi bilo u svakoj sekciji otvoriti po jednu takvu temu, prva pomoc, da se izbegne spamovanje i otvaranje novih tema zbog sitnica…

U par sekcija imas F.A.Q., ali opet, mnogi pitaju iste stvari. Ovako, napraviš temu, opišeš problem, reši se problem, tema se zatvori i tera se dalje. Imaš sekciju za maltene sve, ako promašiš, neko od moderatora će je staviti gde treba.
Ako se napravi takva tema kako ti kažeš, ona će se brzo napuniti svakakvim pitanjima, koja su nepovezana i zakomplikovati život svima, jer će biti nepregledna. Ovako lepo otvoriš temu i to ti je to.

Nema nista od toga druze, iz prostog razloga sto bi svi upadali u tu temu i postavljali razna pitanja i automatski se potreba za otvaranjem novih tema smanjuje. Pritom, ljudi bi teze mogli da pronadju teme preko Search-a jer ne bi bilo potrebe za otvaranjem tema. Pretrazi forum, ukoliko ne postoji odgovor na tvoj problem, slobodno otvori temu.

Realno, dok sam ovo gore napisao, mogao sam i da pitam, pitanje kratko, ali to bi vec bilo krsenje pravila. Hvala obojici, sad cu da pokusam. :wink:

Da li još neko ima problem sa Tapatalk-om i ovim forumom? Na svim ostalim forumima koje pratim sve radi bez problema, jedino na XBR dosta tema neće da ucita iz prve, moram da vraćam unazad, da reloadujem i slično. Tako isto recimo i sa izmenom poruke, moram dva puta da kliknem na Submit jer iz prve neće.

Tapatalk je najnoviji, skinut na PlayStore, ostali forumi rade bez problema.

Sent from my LG G3 using Tapatalk

Meni sve radi na Windows Phone-u, nema nikakvih problema.

Bilo je nekog problema sa forumom pre 2-3 dana, pa možda mora plugin da se ažurira, valjda će biti sređeno uskoro.

Da li ti se to dešava stalno ili ovih dana? Juče i prekjuče je došlo do “pucanja” plugina, tj bile su dve različite verzije uploadovane pa nije radilo kako treba. Proverio sam na Androidu i iOS-u radi kako treba.

Uh, ne znam, mislim da se dešava zadnja dva, tri dana.

Ostali forumi nemaju problema. Probacu da ocistim cache.

Sent from my LG G3 using Tapatalk

Ne pomaze, isto zeza. Evo ovu sad poruku sam morao 2 puta da pišem.

Sent from my LG G3 using Tapatalk

Mene tako već neko vreme zeza forum. Neće iz prve da napiše post, neće iz prve da učita topic na koji sam subscribovan ili gde sam quoteovan, po nekoliko puta mi pokazuje pročitane postove kao nepročitane, nekad mi čak izbaci neke topice gde su zadnji postovi od pre tipa godinu dana kao nepročitane.
Rešio sam (na androidu) tako što sam vratio tapatalk na verziju 4.7.3 i ugasio auto update na playstore. Sa drugim forumima nisam imao ovih problema na poslednjoj verziji tapatalka 4.8.3 čini mi se da je

Forum plugin za Tapatalk je updateovan na poslednju verziju 5.2.0. Ovo postavljam sa Android verzije 4.8.3. Istražićemo da vidimo šta može biti.

I kod mene je 4.8.3 i nikakvih problema nemam sa forumima i temama u istim

Послато са XT910

Ne znam zaista zasto se desava, ali se desava. Najnoviji je Tapatalk, jedino na ovom forumu problem. Kada hocu da editujem poruku, moram po 3-4 puta da kliknem. Zaista ne znam zasto se desava.

I ja prijavljujem slican problem…
Ja moram dva puta najmanje i uvek mislim puko mi wifi… :smiley:

Kod mene sve u redu na androidu.

Evo, sad koristim tapatalk i nemam nikakvih problema.