PSVR

Plasim se da puska, koja je cela poenta igre, nije digitalna nimalo… :smiley:

1 Like

oho! al kud ne pokazase nimalo gameplaya…

Ima vrlo malo gameplay-a, deluje da ima skakanja kao u TR ili Uncharted-u. Ali posto su macevi u pitanju, moze da povuce na stranu GOW ili Castlevania, a cak i na Darksiders. Napokon nesto sto deluje da moglo izaci van koncepta malih i kratkih tehnickih demo-a.

Pa na E3 vi treblo da vidimo Doom i fallout 4 VR izdanja. Ali i dalje nedivoljno da neko baci 500+€ za VR…

Ako ista od toga bude za PSVR, plakacu od srece. Al nesto ne verujem.

Fallout 4 i doom su potvrdjeni za VR koliko ja znam…

Podrska za PS-VR, je ono sto mene zabrinjava. :slight_smile:

Izasao izgleda Arizona Sunshine za PSVR.
Zivo me zanima (vise nego Farpoint), al malo mi skupo za 40 dolara.

Razmislicu jos.

Baš sam hteo da napišem, ali si me pretekao.
Naleto sam na youtube kanal koji objavljuje na početku meseca šta izlazi za PSVR. Najavili su bili i Arizonu. Izgleda da ljudi daju tačne informacije. Naći ću ih ponovo i ostaviti link, pa da znamo šta dolazi iz meseca u mesec.

Ja ću verovatno ovo uzeti, jer mi deluje zanimljivo, a ima full kampanju.

Covek iskusio Skyrim VR, zvuci odusevljeno. Koga ne zanima sta on prica, imate lep dekolte ko-prezenterke da vas okupira:

Jedva cekam. Odbrojavam poslednje sate provedene u ovom svetu.

1 Like

Nemoj Đole sada,u najbolje godineee! Gde posle da gledamo televiziju preko sateliitaa ??! Leleee!

Skyrim VR ili pola sata sa Holly Bennett? :neutral_face:

Jel probo neko ovo:

Sve sto sam od igre video me slabo privlaci. Pocevsi od ogromnih kawaii ochiju na bradatom rmpaliji.

Ja se se nesto lomim ovih dana da zagrizem i uzmem PSVR. Nervira me sto mu ni makac nije pala cena - bundle 400e sa kamerom, bez move kontrolera za koje nisam siguran ni da li mi uopste trebaju. A donekle je macka u dzaku, steta sto nisi vise tu, da se malo poigram sa spravicom.

XBR Shop je spustio cenu na 400€ prošle sedmice!
http://www.xboxrepublika.com/shop/oprema/playstation-vr-kamera/

1 Like

Pa, da, to je ta cena, s tim sto ovi neki na kp daju i VR worlds na disku.

Mozda bolje ne – licno ne zalim sto sam dao onolike pare, jer sam ipak iskusio stvari o kojima sam sanjao ceo zivot. Al opet, iako tehnologija jeste dovoljno dobra, JEDVA je dovoljno dobra (barem s obicnim ps4). O sonijevoj mlakoj podrsci da ne pricamo.

Sta ima da se igra, onako zaista – RE7? RE7 opet?

Izdvojio bih jos i Thumper i Dirt Rally kao masnija iskustva vredna vremena i para.

Al vecinu ostalih igara bih vise okarakterisao kao ‘iskustva’ nego kao prave igre. Betmen je bio super al kratak, Wayward Sky je verovatno kul ali deluje low budget, Battlezone je odlican samo kao demo, Statik je bio solidno zabavan dok nisam udario u gamebreaking bug. Rush of Blood sam stalno na ivici da kupim, al i tu je demo koji dobijes na disku nekako…dovoljan. Sve sto sam video od Farpointa deluje ko isti tech demo u pustinji, dok Arizona Sunshine deluje bas niskobudzetno.

Hocu reci, znaj da pravih, masnih igara ima malo.

Sad su na vidiku Skyrim, Doom VFR (potajno se nadam i falloutu – bethesda svojerucno spasava psvr), Superhot, Moss, tako da stvari nisu toliko grdne koliko je delovalo pre e3.

Ipak, savetovao bih ti da cekas jos. Mozda Skyrim najzad ispadne killer app koji psvr-u treba , a mozda ispadne herojski primerak poslednjeg talasa pre nego svi dignu ruke.

Tuzna je to situacija – iako je psvr cenovno dostupan, tehnologija radi sta treba, imamo proof of concept da vecina zanrova moze uspesno da funkcionise u VR-u (dakle nismo samo vezani za kokpit igre), igre su, nekako, izostale.

Retail therapy je krasna stvar, narocito kad nas sad stize kriza srednjih godina, al je nazalost kratkotrajna, haha :smiley:

2 Likes