Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ni ja ne miriem Tapatalk… Uvek mi je draze i lakse standardno da gledam forume. Ma da nekad odgovara.

Da, uradio sam to nakon sto sam napisao post :slight_smile:
To mi je bilo potrebno cisto da me podseti da udjem i vidim ima li sta novo :blush:

1 Like

Ja 90% postova pisem sa mobilnog preko brauzera. Ovo je najbolje optimizovani forum za mobilne koji sam video.

2 Likes

Kupio nov nalog nosioc na razmeni forumu GOW3 remastered i Order za 1000 din. :sunglasses:
Vredi samo lurkovati i kupiti kada bude nesto povoljno. Meni je sve bonus jer nisam igrao PS3 a na PS4 se sada tek bacam.

Ti si sada u raju sto se igara i cena tice :grin:

Gledam celo jutro da skinem SAP neki. Nadjem oficijelni trial, demo napravim acc, kad mi kaze treba ti server ajde 2 ponude microsoftov i amazonov. I tu napravim acc kad ono unesi za trial kreditnu karticu a moja je istekla i nije ni jos stigla nova.
Dobro trazim piratsko resenje. Nasao jedno, skinuo treba mi virtual PC 2007. Skinem kad ono ne radi na windows 10. Hteo kosu da cupam.
A treba mi SAP da vidim EWM/WM u teoriji sam skontao dosta stvari, ali sta imam od toga sto sam nabubao da se report pravi tako i tako…

Ljudi sorry za off gde bi ona lista sa svim našim gamertagovima da možemo da se nadjemo? Dajte link evo ubi se već 30 min na telefonu da nadjem i nikako

R.I.P Chris Cornell 18.5.2017✝️

1 Like

https://xboxrepublika.com/t/xbox-one-gamertags/7032

1 Like

Burazer iz Njemačke me upravo na viber zatrpao slikama sa biciklističke ture, neki zamkovi, planine… Grip ima ali “ne da se”. A ja razmišljam kako sutra da rasporedim 30k kojih sam dobio danas… Kojim dahijama pre da platim. O ps4 sanjam i dalje.
I Šta da mu odgovorim? “Bravo brate, extra, emojis”…

Al nije on kriv nego sam ja…Živiš kako se snađeš…

2 Likes

A XO ne sanjas? :blush:

Ne Vukane, ne želim da te svrgnem sa Fifa trona, simpatičan si mi :grinning:

Kaži mu da ti spremi Pro i par igara :slight_smile:

Da je moj brat, 'ebo bi mu sve po spisku :smiley:

Ne poznajem coeka :blush:

Jevic je igrao fifu na ps4 (igrali smo par puta dobar je bio stvarno). Mana svih tih liga i takmicenja je sto je podrazumevao igranje sa klubovima a mnogo je zanimljiviji ultimate team. Za mene licno “dobar” je svako ko je u stanju da osvoji prvu diviziju u UT. Nije ni to nesto bogznasta specijalno ali razdvaja ok i prosecne igrace od stvarno dobrih. Naravno sad to vise nije toliko aktuelno pored deugih modova (vikend liga i draft) al meni je ostalo to kao eto neki kriterijum.

Pa ja ga cimam za wii modovan koji mu skuplja prašinu, neće da pošalje.
Htc m8 mu bleji, svi imaju iphone šestice, “poslaću ti”. “Jao brate, da ne veruješ, crk’o mi iphone, u servisu je, moram sad koristim taj m8 dok ne poprave”. A posto je blago nepismen vidim ja po textu da je to apple-ov autocorrect :grinning:
Al neka, nije dužan on meni da poklanja bilo šta. Sad gledam kroz prozor, kiša samo što nije, al ipak neće…
Da se odmorim danas uz vops i Ico.
Ne da se sirotinji…

Jel uteko sa foruma?
Ja sam u 12 ili 13 sezona osvojio UT 1 Diviziju, ali na X360… Na XO sam u nekih 15 sezona dosao do 1. ali je nisam osvojio… Ono sto je glavni problem jeste sto je igrica skriptovana, na XO, dok na X360 to i nisam primecivao :anguished:
Smatram da oni koji osvoje 1. diviziju na XO ili PS4 znaju itekako igrati :slight_smile:

I jos nesto, igra sam UT i na XO i na PS4 i zaista mi je cudno bilo da na XO nisam naleteo na protivnike koje sam pobedjivao po 5:0, kao sto je to bilo masovno na PS4 :confused:
Doduse, na PS4 sam igrao sa drugom po utakmicu, dosli do 6. divizije i smorili se :slight_smile:

Duboko smo u offu :confused:

Ulepsalo: Spavao sam 6 sati, kao da sam spavao 4 dana :blush:

Ovo sam i ja primetio, Jednu utakmicu moji igraju kao ludi dok drugu se ponasaju ko ovce na livadi. Nisam skontao kad i zasto se ovo desava.

Ono kad za vrijeme radnog vremena igraš VR na Ps4 :heart:

1 Like