Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Okupila se ekipa u Valjevu!
@Stefan92 je domaćin, a nas ima sa raznih strana.
Tu su još i @Milan89SD, @xX8Lampard8Xx, @SlobeX i čekamo da dođe @lark.
Hvala Live servisu što me spojio sa ovim sjajnim momcima, i evo, posle puno godina konačno i da se sretnemo uživo.

21 Likes

Halo ekipa. :grinning: Zašto ste se sazuli? :grin: Da ne ogrebete bambusov parket? hahahaha
Au ninja al si propao ! hahahahaha
(level 6)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1330779773676037&id=100002320805171

Neki debil pre neki dan bacio svog africkig jeza napolju. On ne bi preziveo 2 dana sam napolju, sva sreca ova devojka ga nasla.
Ako neko hoce da ga udomi mozda, briga oko njega je minimalna s obzirom da jezic spava 18 sati dnevno :slight_smile:

3 Likes

Malo je reci da je lik debil. Trebalo bi njega baciti negde u jamu, pa nek se pati / crkne od gladi i zedji. Sta uzimaju zivotinje(mislim na svakojake kucne ljubimce) ako se nece brinuti o njima, trebao ga je dati negde u udrugu zivotinja, oni bi ga lepo udomili-nasli vlasnika koji ce se brinuti za njega.

Haha…nisam ja na tim slikama. Morao je neko i da fotografiše!
Evo nas ovde, svi zajedno, ovim redom:
@Milan89SD, @ninja, @Stefan92, @xX8Lampard8Xx, @SlobeX

12 Likes

Onda je Milan extra propao! hahaha ! Uglavnom vas znam. Pomešao sam tebe i milana mislio sam da si smršao! :grinning:

Bravo momci, bitno je druženje braće gamera, svaka pohvala za skup.
Samo da niste sazuveni bilo bi još lepše!
hahahahaha
I pored onakvog izbora pića neki sokići na stolu, đusevi, mineralna voda… Momci… veliki minus :joy:

1 Like

Žao mi je što sam bio sprečen da vam se pridružim, ne sumnjam da ste se dobro proveli

4 Likes

Imas snimke u grupi na fb-u :smiley:

Oni koji su vozili nisu pili, malo nesto viskija i piva kako ko, a ja i stefi smo lepo cirkali flasu burbona i posle izasli tu u grad u neki klub, ja on i lark na krstko popili jos 3-4 piva i razlaz.

4 Likes

Sad tek sliku vidim. Brate najlepši sam, najveci kd imam, sta jos treba :grin:

Edit mada i nesa je zestoka konkurencija :grinning:

2 Likes

Lark neka prica o fifi :smiley:

2 Likes

Daj da se i ja oglasim posle 101 godine na forumu :smiley:
Šta reći lepo je bilo meni jeste barem nadam se iskreno da je tako bilo i ostalima i da će se ponoviti u skorije vreme :slight_smile:

6 Likes

Pa niste bili na izboru za mis ! hahahahaha

Neša stara kajla, ako niste za njega pripremili sanduk piva veliki propust organizacije ! :joy:

Ma kakva vožnja, na takve događaje se vodi gaming buddy koji ne konzumira alkohol.

Ljudi moji,

Ponedeljak…Mrzim ovaj dan jos od Skole…pa jos na poslu a ovi sastanci od 8h do 13h pa dokle vise…Svaki ponedeljak jedna te ista prica… jedno te isto… Kao vampiri da su me posisali…Jedva gledam… kao zombi sam.

A zamisli tek kako je ovima sa ozbiljnim i odgovornim poslovima koji ne sastance od 8 do 13h :smiley:

Btw, i kod mene isto… sastanci do 15h. Nemam nekog specijalnog razloga, niti mi je nesto spektakularno dobar vikend, ali sam u poslednje vreme extra smoren ponedeljkom.

Znači nisam jedini… Sastanci, pa na posao. Džaba mi space shuttle kući, kad nemam vremena za njega.

Fuck my life…

@Akiris, hvala za novi nick :heart:

5 Likes

Gledam jutarnji program, kad ono prilog o gameingu u Beogradu, 27.og… Kaze dodjite 27og da se druzimo i da vidite konzole koje Srbija nije videla, da vidite najnoviju VR tehniku koja tek dolazi kod nas… A meni kroz glavu prolazi "E kakvi ste vi levati… Konzole i tehnika koju jos nismo videli?! Nisi ti videla i bila na XBR. " :blush::blush:

3 Likes

Meni pukao save za fallout 4, tako da sam se smorio kao crnac i solariumu… Ajde onda da probam da nastavim mrtvi AC revelations, ako me opet ne smori i ne obrisem ga :smiley:

Nije valjda da nisi imao rezervni save? A autosave?

Pfff… N00B :stuck_out_tongue:

Sramota me da vam pokazem, al nek ide zivot. Meni bas ulepsalo:

Koga zanima, mogu utiske da pisem kasnije…

6 Likes