Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ja imam ogromnu zelju da predjem ponovo God of War Ascention, medjutim naisao sam na neki bug na pocetku igre, na kraju drugog chaptera gdje igra odbija da potvrdi komandu za grapple kada bjezim od neke karakondzule. Ok, probam opet ispocetka (to je nekih 20 minuta od pocetka igre), I opet nece. Obrisem igru I ponovo skinem, ponovo sve odigram, I ponovo nece da prihvati komadu. Malo je reci da sam se izbio.

Ako neko ima save za US igru God of War Ascention na profilu neka javi, skinuo bi save na svoju konzolu I nastavio od tog djela.


:joy::joy:

x
Bez zezanja, obožavam minimalizam, za moj ukus prelepa konzola

1 Like

Svima nam je tako bilo, prvi put. Samo polako, ne prenagljuj, ne idi do kraja večeras…

Ja imam GoW3 Remastered ako ti sta znaci. Mada i mene zanima ta igra ako neko ima na zajam.

Ma ovo je Ascention na ps3. Predjoh I tu dionicu na kraju, ispostavilo se da R2 bilo blago zaglavljeno I remetilo je normalan R1 input. Posto do tog trenutka u igri R2 nije bilo aktvino, ja nisam ni primjetio. Srecom upalim RDR na moment, vidim konstantno ukljucen aim down sights.

1 Like

@ikaran tako ti i treba kada kupujes kontroler od 1km :slight_smile: nije bila igra a za sve krivis bugove :smiley:

2 Likes

Profo,hoćeš sad da cepaš destiny 2 i titanfall 2 sa svojim novim xbox drugarima? :slight_smile:
Al jbg sad nije fer,ti ćeš imati najveći fps.
Bićeš vođa klana.

Onda sutra od 18.30h te čekamo…

2 Likes

1 Like

Cigani

Ajmo dalje…

@jahalang0112

krenes li sad da seres po PS ekskluzivama i generalno po sony-ju, banovacu te :smiley:

7 Likes

Odvesces pricu bespotrebno u pogresnom smeru. Ne verujem da ih iko ovde simpatise. Posto su ovde svi manje vise makar sa osnovnom skolom :smiley:
Ali batali!

2 Likes

Kad zagineš u kafani u 17h… Drugar sabija kako peva. Ako mu se ja pridružim biće eksplozija Trošarine…

Gde si zaglavio na Trosu tamo ima 10-ak birtija?

Bife brate kod semafora…
Ajde @MikiMan brate da piješ sa ljudima…
Ako ispadne tuča (a izgleda da 'oće) bata da im pokaže street fight. Flaša-piksla…
Dodji da vidiš kako čika pleja kontroliše situaciju…

Polozio sam test da ponovo dobijem vozacku dozvolu. Sreca, sreca, radost…
Sa skolskim drugarima diplomcima sam odmah otisao u kafanu I zalio sa tri piva. Kuci, naravno, peske. :slight_smile:

8 Likes

tek sada videh, potrosio sam mobilni net :smiley: .

Hvala brate, do sad su mogli da me pocepaju… Al jbg… umesto toga platili mi piće

1 Like