Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Mozda se secas pre skoro 1god kada sam pisao slican slucaj, lancani na autoputu… jbg…
Tako je kako je…

Ljudi su postali uzasno otudjeni,hladni,oholi…Po drustvenim mrezama kace razne srceparajuce slike i razne citate pune ljubavi,saosecanja… U realnosti ce gledati bez reakcije coveka kako skapava pred njihovim ocima… Zvuci otrcano al najteze je biti covek…

Ma, gojaznost i pritisak. Kao, trebam da skinem 10-20 kila i onda je sve ok. Ovo valjda najviše pokazuje šta bi trebao da izbegavaš, mada ko će ga znati. Rekao mi lekar da to uradim i smorio sam se kad sam video.

M nije to bas tako crno. Samo izbaci apsolutno sve konditorske proizvode. Koji su em 100% svi kancerogeni em goje itd…
Sam ces videti rezultate. Naravno ubaciti sto vise aktivnosti.

Bravo Mare, sad si ga prosvetlio :slight_smile:

Ja sam se navukao na sobni bicikl, svaki dan prevezem po 15-16 km na nekoj srednjoj težini. Upalim nešto na TV ili malo surfam na mobu i proleti brzo. Zdravo a odlično se osjećaš posle. :slight_smile:

Sad iskoristi popuste pred novu godinu, ja sam kupio extra bajk u Intersportu za 100e, bio 70% na popustu.

P.S. A možeš i da oboriš ručke tako da nasloniš ruke na njih i igraš igre dok voziš, samo budi spreman da će @ninja, @SlobeX i ekipa da te zaebavaju što si loš. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Valjda lekar zna bolje od svih nas ovde.
Uradi kako ti je lekar rekao,ako te to smara ili ne mozes fizicki da izdrzis, slab si karakter (kao ja npr) ti batali i vozi dalje…

1 Like

Coveka kao sto je @Danijel je cast poznavati,a da ti bude drugar je privilegija. Hvala za druženje matori,vidimo se…

2 Likes

Sledeci vikend idemo opet u rujnu zoru :smiley:

Ma idemo batice ,naravno. Drug Danijel ako nadje vremena,ocekujem i @von_Brcoos - a.

Dogovoreno,samo kazete gde ste morace se nadje vremena.

Eto sad se stidim :blush: Ma druzimo se ovde sve te godine pa kad se videsmo prodje 3 sata kao minut a pivo od litar za dve ruke :wink:

Haha… Pa da. Velika ona krigla,debelo staklo,a meni ruke vec od šljake malaksaju,moracu u banju , da me prikljuce na struju… Al neka, najteža je kad je prazna :wink:
Kako je to lepo organizovano u drzavnoj firmi… Iz rukice u rukicu,polako…


Tako isto ja i kolega kad stigne cement ili gipsane table… S’tom razlikom sto nas ima dvoje :slight_smile:
Ma bice sve privatizovano,ima švabo da skrati ovaj red bar na pola
:joy:

Svabo koji radi 10x manje od ovih na slici i za to je 100x bolje placen. Kakav car, samo nam jos on treba.

1 Like

Ma šalim se, smiješno mi zvuči reč “švabo”.

Heh, jes smesno. Nego mi nije jasno odakle kod nas to uverenje da su oni radni i disciplinovani. Imaju najkrace radno vreme ubedljivo u celoj evropi, a njima u tim maloprodajama i na fizickim poslovima rade samo srbi i rehabilitovani narkomani koji dodju da bleje. Isto u Norveskoj. Zato im i trebaju emigranti, niko nece da im radi teske a (za njihove standarde) slabo placene poslove. A nasim ljidima ovde puca kicma za 1000 dinara dnevnicu. I jos mislimo da smo najgori. Isto kao sto Nemci non stop trucaju o tome kako su Grci lenj narod. A kad odses na more, jedan isti Grk radi dvokratno radno vreme, od ranog jutra do 11-12 uvece.

2 Likes

Znas kako je u svakom drustvu? U kafani,na slavi,nekom skupu… Onaj ko ima najvise para je najpametniji i ima puno pravo da svima popuje i soli pamet!
Hahaha

Zaboravio si da kazes da je taj Grk u 90% slucajeva uglavnom vlasnik objekta gde radi :smiley:

Dok u kaficima i slicno rade klinci za dzeparac ili nasi ljudi.

Izvinjavam se za Dupli post. moram posto je post za sebe.

Stize mi poruka na Viber od Pleje.

Sinoc je bio visok LVL i lupao je na forumu svasta nesto.Dobrog dela se ni ne seca bas najbolje… Nije ni bitno banovan je do 01.03.2018.

Sve vas je pozdravio i izvinjava se ako je nekog uvredio. Ukoliko neko zeli da stupi snjim u kontakt - razmena naloga ili kakav god posao da ste imali imam njegov broj pa se javite u inbox.

PS. Upoznao sam coveka licno i mogu reci da to jedan kvalitetan i komplikovan covek. Zbog zivotnih tragedija nije mazen i pazen. Ima on svojih mana i kvaliteta. Mnogo vise kvalitetnih osobina nego mana.
Ne znam sta je uradio nije ni bitno sad. Iskreno mislim da kao clanovi koji smo tu dugo nemamo izgovor za krsenje pravila foruma.

Sa druge strane primetio sam da smo postali jako agresivni na forumu.

npr. Covek postavi pitanje…Niko ne odgovori ali zato kritikujemo ga sto postuje dva puta ili komentarisemo pravopis ili zasto si samo postavio oglas, otici ces kad prodas. i slicno.
Tako se pravi kisela sredina. Ja sam dosta puta video neki post i pomislim da odgovorim to i to ali na kraju odustanem. Necu postici nista kvalitetno a povesce se negativna rasprava.

Svi smo ovde iz nekih licnih razloga ali u 90% je to gejming.

Ajd da nastavimo tradiciju i pricamo o igrama.

12 Likes

Tako je u celom svetu ne samo kod grka. Vecina malih preduzetnika mora da radi tako.