Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Pokvario mi se drugi ps4 dzojped. Jedan mi se vec pokvario, koji je isao uz konzolu kupljenu decembra 2013 godine, posle nekih 9 meseci. Ovaj je trajao oko dve godine.

U pitanju je inace desni analog, ne radi vise osa na gore. Bez nekog ociglednog razloga, osim sto novi doom zahteva intenzivno koriscenje uz klik desnog analoga za finishing moves, pa je mozda to doprinelo da se pokvari.

Moj prvi ima dve i pol godine i radi kao singerica, a nema toga sta nisam igrao na njemu…

[quote=“padawan, post:651, topic:10082”]
Bez nekog ociglednog razloga, osim sto novi doom zahteva intenzivno koriscenje uz klik desnog analoga za finishing moves, pa je mozda to doprinelo da se pokvari.
[/quote]Moj prvi ima dve i pol godine i radi kao singerica, a nema toga sta nisam igrao na njemu…Ono sto znam je da sam tokom igranja Just Cause 3 ga malo je reci pokidao, ja sam iskreno misleo da cu nakon JC 3 morati uzeti novi kontroler, ko je igrao verujem da sigurno zna o cemu pricam (naravno pod igrao mislim igao - presao) , ne samo probao igru, ili igrao 2-3 sata…

Sto je najgore ja sam dosta nezan sa dzojpedima, a nikada nisam imao problema sa DS3 i Xbox 360/One dzojpedima… a ovaj sam morao 2 da promenim, da ne pricam o tome da se ljuste pecurke. Pritom nisam neki gamer koji se ne skida sa konzole 24h. Uzasan kvalitet, jednostavno uzasan… Idem sad da kupim beli dzojped za 50e, eto tako samo ti izbije iz dzepa NI ZA STA.

[quote=“padawan, post:654, topic:10082, full:true”]
da ne pricam o tome da se ljuste pecurke.
[/quote]Ako ti je to problem oko pecurki, moj savet ti je kada vec ides uzeti novi kontroler, da pogleas da li ima Thumb Grips, nisu ti skupi ja sam za 4 komada(2 kontrolera) tu kod nas dao 10e, ove sam uzeo:

1 Like

Nije to toliki problem, to je samo estetski, problem su analozi, oba puta su otkazali, prvi put levi, sada desni… los je mehanizam a na to ne mozes da utices.

Godinu dana imam ps4, kontroler kao nov, pecurkice kao nove, nikakvu manu jos nisam pronasao. Nije mi jasno kako se ljudima uniste pecurkice, meni se to nikada nije desilo.

1 Like

Kod mene, obrnuta situacija. Ps4 dzojstik savrsen od datuma kupovine, a od XO.a lijevi analog krcka od kako sam ga otpakovao… Kako se kome potrefi valjda…

[quote=“Lordish, post:658, topic:10082, full:true”]
Kako se kome potrefi valjda…
[/quote]Yup, slazem se.

Uljepšalo:
Subota:žestoki izlazak posle dosta vremena
Nedelja:utakmica Bačka:Partizan
Sjebalo:0:0

1 Like

Ulepsalo: Danasnja aktivnost clanova foruma za razliku od pre nekih 5 dana unazad…

Mega Shjebalo vise dana: Jucerasnji nalazi od jetre, ne usudim se niti reci za koliko puta mi je povisena.

[quote=“predator1211, post:661, topic:10082, full:true”]Mega Shjebalo vise dana: Jucerasnji nalazi od jetre, ne usudim se niti reci za koliko puta mi je povisena.
[/quote]

Sta je rec? Pijes nesto za to, ako smijem pitat, ili? Cuvaj se brate, gadno se igrat sa zdravljem…

1 Like

[quote=“Lordish, post:662, topic:10082, full:true”]

Sta je rec? Pijes nesto za to, ako smijem pitat, ili? Cuvaj se brate, gadno se igrat sa zdravljem…
[/quote]Ne znam jos nista, jucer sam digao nalaze i nazvao doktoricu telefonski, narucila me da dodjem u sredu kod nje, tada cu sve znati.

1 Like

Nek ti je sa srecom. Bit ce sve ok nadam se :slight_smile: Keep us posted!

2 Likes

Od sutra na godišnjem!
Ojsa bebara…na posao se vraćam 7-og septembra.

2 Likes

Uljepšalo:naručio motorolu droid turbo
Sjebalo:stiže za vikend tek

To je ako mene pitate godisnji :smiley: Vracas se taman da mi cestitas 36 leta :smiley:

1 Like

Sto bi se reklo pravi godisnji. Takodjer blizu i meni ali meni 34 leta :slight_smile: , starimo :smiley: .

Nisu bitne godine nego kako se osjećaš :wink: Tako ja gledam na život

3 Likes

Ulepsalo: Danas sam bio na pecanju i prodju tri delfina, kretali se u paru :slight_smile: , ovo sam na brzinu uspio uslikati(dok sam se dokopao moba). Dva su u paru jedan odvojeno, prva slika, na drugoj slici sam uslikao dva treci je negde zaronio:

2 Likes