Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Sta pricas, evo ti ga prvi post:

Sada ne znam da li ti mene zaje_avas ili ??

1 Like

Ne zajebajem te, odgovorio sam ti na “pola godine”, sto ti je i pisalo prvobitno u postu. Inace ti ne bih na to ovo odgovorio:

Valjda je pola mjeseca = nesto manje od mjesec dana?

Slikam prvobitne postove ubuduce, bez prepravki :wink:

A i dalje se pravis…(kad tako moram reci) , nemozes se “izvuc” evo sve crno na belo - evo ti i SS prvobitnog posta(levo prekrizeno crvenim je prvi post, desno zelenim spravljen), tako da ne pricaj nesto sto nisam napisao, ne znam di si ti video pola godine:

"Kad tako moram reci?". Ne, pogresno si shvatio. Tako ne smijes reci.

Znam sta pisem i na sta odgovaram. Jebe me se za daljnu diskusiju."

Post koji mi je flagovan, pa nek svi vide.

@predator1211 lijep pokusaj. Samo si ga na pogresnoj osobi pokusao izvest. Ubuduce se edukuj prije pisanja vlastitih postova, da ih ne bi kasnije ispravljao i pravio druge budala. Ili u ovom slucaju, pokusao.

Sad lijepo vrati prvobitne postove. Ili si tolika kukavica?

Ne moras pisati sve se vidi sta pise, barem kod mene, a sada cu te lepo zamoliti da spustis loptu, jer drugi puta nece biti flag, a ti kako hoces.

Ne nisam kukavica evo ti po drugi puta SS prvobitnog posta(on je oznacen crvenim):

Znam sta je pisalo. Dobro pratim forum, i svjestan sam proslih zbivanja. Znam a sta sam odgovorio, a to nije bilo “pola mjeseca”, dzaba ti slika.

I ubuduce, nemas pravo nikoga s tim statusom nazivat glupim. Lijepo odigrano… Opet, ali sa pogresnom osobom.

A zasto je sada Lordish banovan?

Internet… Kao deca ste bre…

Ulepsalo: Upravo preorder-ovao i Gran Turismo Sport, treba spremati drva za zimu :smile: , duga je zima, trenutno igre koje sam preorder-ovao BF1, COD: IW i GT: Sport, lepo je uci u library i videti odbrojavanje igara :slight_smile: .

Evo SS, moze se videti i moj novi pozlaceni GT avatar koji sam dobio uz preorder(tacnije dobio sam ih 3)… :

Ja jos ne kapiram GT Sport. Nema karijeru, samo online koliko sam shvatio. Dovoljno da ga zaobidjem i uzmem Driveclub instead.

Nisam niti ja siguran posto jos nista ne stoji na PSN za koliko igraca, ali cini mi se da ce biti i MP i SP, ma da je i nebitno bitniji mi je MP.

Uljepsalo: Nadoh pozamasni ostatak kolekcije igara za x360, davno zaboravljenih. Moj divni OCD, sve je mint… Fuckin’ A!

Ko placa 60$ za remaster igre na kojoj ima preko hiljadu sati?
Kome se 90% kolekcije sadasnjih konzola sastoji od remastera?
Ko je taj pokemon, ovaj, ludjak?

Lordish…

Lordish Go, uskoro app…

:joy:

Uljepsalo, a prije, sjebalo…

hahahahah kao da su projekat ps4 kreirali po tvom ukusu :relaxed:

Jedno brzo pitanje posto nisam znao gde da postavim, a i nisam siguran da li mi je ulepsalo dan. U pitanju je ponuda na kupujem prodajem gde lik prodaje xbox one konzolu sa jednim dzojstikom i u konzoli ima igre: The Crew, Lords of the Fallen i Life is Strange (LiS imam i na xbox 360 i na pc) i Halo Master Chief Collection na cd-u. Za sve to, na meni je da li da dam moj xbox 360 koji je perfektno ocuvan bez ijedne ogrebotine na konzoli, slim verzija, 250 gb pun igrama, dva perfektno ocuvana dzojstika, svi prateci kablovi, neotpakovane slusalice, uputstva, kutija, ma apsolutno sve u perfektnom stanju (osim kutije koja je lepljena izolir trakom kad sam slao da se flashuje). Ima Lt 3.0 i uradjen RGH i Aurorra dashboard i da doplatim 80e. Ispisah roman, znam. :slight_smile: Ali bi me zanimalo vase misljenje za ponudu.

Ti se preracunaj. Ja sam konzolu platio 200e bez ijedne ogrebotine, koriscen je nedelju dana sto se i vidi po konzoli i dzoju…e sad ako ti konzolu cenis 120e onda uzimaj…ako ne…ne znam sta da ti kazem…
Naravno dodaj i to da se x360 jako tesko prodaje, da je vec zastareo ali i da xbox one drzi cenu…sta znam…ja sam hteo tako nesto sa x360 jasperom 2 dzoja i kinektom…i lik mi trazio 150e doplatu…

1 Like

Ok je ponuda uzimaj i oslobodi se tog Xbox 360 krsa :slight_smile:

1 Like

Hahahaha, isto - slicno sam mislio i ja jos sinoc napisati :slight_smile: , ali veruj mi nisam - bas sam cekao tvoj komentar, posto sam tacno znao sta ces napisati :slight_smile: :beers: .

2 Likes

Sta ces, posle toliko godina na forumu nemamo nista novo da kazemo :smiley:

1 Like

Haha, hvala na savetima. :slight_smile: Sad da vidimo kako ce sve da prodje. :slight_smile: