Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ko da si moj život opisao… :smiley:

1 Like

Ulepsalo: Rasprodali sve PS4 Pro konzole koji su bili u prednarudzbi, u ovlastenoj Sony prodavnici u HR. Radi se o SD ovlasteni uvoznik Playstationa za celu HR i BIH.

Marko ima 20 godina i savetuje da neko smrsa tako sto ne jede… Okej je ako kazes da ces smrsati kad ne jedes, to jeste istina… Ali je to totalno nezdravo… Bolje i da imas stomak, nego da izgladnjujes…
Ne mogu i jare i pare… I da radis i da imas porodicu i sa izgledas kao Brad Pitt… Bar ne na neki normalan nacin… Nikome od vas (starijih) ne preporucujem da izgladnjuju i ne jedu, to se itekako moze odraziti na zdravlje… Preporucio bih da jedete vise voca i povrca, manje hleba i masne hrane…
Siguran sam da je to mnogo pametnije nego da ne jedete po citav dan…

Usralo: ocekivao sam da se resim svoje stare konzole i kupim klincu novu ali se plan izjalovio!!!
Koliko ce tek on da se “odusevi”! Opasno…JBG…idemo dalje!

Sto se izjalovio? Uzmi detetu XO ili PS4 i ne zezaj :slight_smile:

Ma hocu ja,samo malo da naberem pare! Mislio sam ovako da ubrzam process ali…Bice,bice!

1 Like

Dobro de ima jos malo vremena do nove godine. :smiley:

Ulepsalo: Trump pobedjuje. :beers:

EDIT:

Upravo objavili ““Donald Trump Wins”” :beers: :beers:

4 Likes

Ako je tebi ovo ulepšalo dan, svaka ti čast. Meni ga je baš sje*alo.

1 Like

Ako moze da ti s#ebe dan to što je izgubio otvoreni muškomrzac i supruga od čoveka koji je bombardovao Srbe u Hrvatskoj, Bosni i Srbiji oO. Svaka ti čast.

Tramp je pobedio jer su demokrate nakon uništenja Evrope, Afrike i Bliskog istoka, krenuli da uništavaju svoju zemlju. Zato su izgubili glasove na severu gde su tradicionalno pobeđivali, pogledaj samo na šta liči Detroit kao da je iz Fallouta izašao…

Taj Detroit izgleda kao da je iz Fallout-a izašao baš zbog ljudi kao što je Trump, bogataša koje zabole tuki za radnike i srednju klasu, koji će proizvodnju prebaciti u Zimbabve radi veće zarade u džepu. Većina njegovog posla potiče iz Kine, kačketi “Make America great again” su mu izrađeni u Kini, njegove maske, sve.

I da, definitivno mi je žao što nije pobedila žena Bila Klintona.

:smiley: :smiley: :smiley:
Da li se vi drogirate?
Sto vas ovde brine ko je pobedio. Da nesto znate o Americi kao sto izgleda ne znate ne bi ni komentarisali.
Prvo nama nije bitno ko je pobedio.
Ozbiljne drzave i imperije imaju sistem! To nije jedan covek. To je sistem i politika pogotovo spoljna je uvek ista sa blagim zaokretima u skladu sa interesima imperije ne jednog coveka.
To sto mi Srbi se primitivno veujemo za plemenskog poglavicu da nam vedri i oblaci i sto kod nas istorija uvek krece ponovo od izbora do izbora to je odraz nezrele drzave i drustva.
Kada postoji sistem nije bitan covek i partija bitan je odrzivi sistem.
To ko je tamo na vlasti nije preterano bitno ni Amerima realno a nama tek nije bitno ni 0.0001%
To sto je nas u tom trenutku bombardovao neki predsednik ne treba vezati za ime. U datom trenutku bi nas US bombardovala koji god da je bio predsednik. Mnogo ste naivni.
Drzimo se mi ipak igrica.

5 Likes

Prosta paralela kod nas je Smederevo kazu plate vece od proseka u Srbiji(laz) 2000ljudi rade a 99000 ne rade u zelazari, gvozdjara u centru balkana a izvori rude hiljadama kilometrima udaljeni, fabrika koja unistava sve nas a ljudi veruju da je sve istina sto cuju na Tv-u.
Ne znam kako ce nama pomoci tamo 14000km sta se desava kada mi u nasem coporu nemamo red. Vratimo se na gaming.[quote=“loodacha, post:993, topic:10082, full:true”]
Taj Detroit izgleda kao da je iz Fallout-a izašao baš zbog ljudi kao što je Trump, bogataša koje zabole tuki za radnike i srednju klasu, koji će proizvodnju prebaciti u Zimbabve radi veće zarade u džepu. Većina njegovog posla potiče iz Kine, kačketi “Make America great again” su mu izrađeni u Kini, njegove maske, sve.

I da, definitivno mi je žao što nije pobedila žena Bila Klintona.
[/quote]

Evo da pojasnim jednu izjavu kretena od coveka i glupog naroda sto je poverovao, DBP porasao 2,6% u Srbiji a u evropi samo 1,1% , prosecna plata 200€ u evropi 1100€ koliko je taj procenat rasta i mi se hvalimo i verujemo u nesto sto je laz treba da bide 80% 110% da bude nesto sto stvara privredni razvoj… Ovo je bio primer sa procentima, samo primer kako se frljaju recima a ljudi 90% nacije ne znaju o cemu pricaju…

1 Like

Znam mnogo vise o Americi nego što misliš, pa mislim da sam stoga i kompetentniji malo da kažem nešto o njoj. Pogotovo jer sam ceo master i master rad upravo posvetio američkoj spoljnoj politici, i tome koliko su nas sistemski uništavali od 1961. godine.
Od rasprave na internetu nema ništa, jer imam pametnije stvari da radim nego da kucam o politici.
Samo tri tvrdnje da dam :

  1. da je neko drugi bio predsednik SAD 1990-tih, pogotovo da je bio republikanac manje bi ispaštala Jugoslavija. Šiptarski lobi je već krajem 1980-tih uticao na demokrate, čiji su predstavnici bili više puta na Kosovo i Albaniju.

  2. Donald Tramp je manje zlo. Neće biti sjajan predsednik, ali neće biti ni katastrofa, Jer će imati tim oko sebe koji će ga ograničavati od raznoraznih komentara, Ovo se može videti i u njegovom govoru gde je pozdravio Klintonove, a nije rekao uskoro će Klintonovi da idu u zatvor. Imaće jedan mandat najverovatnije, pošto je već mator čovek, i iskristalisaće se neki bolji republikanski kandidat.

  3. O tome da ne može samo jedan čovek da odlučuje ! Da ste proteklih nedelja gledali malo History2 kanal i sve o predsednicima i o tome šta zaista mogu da urade, ne bi ste tako mislili. Sada je još republikanska većina na svim nivoima i Senat i Predstavnički dom. Tako da pametnim lobiranjem Tramp može da izboksuje dosta zakona.

Ko hoće nešto da doda-oduzme , pita inbox da ne smaramo ljude ovde.

Sve sto si nabrojao je ok. Ali sve potpuno nebitno za nas. To shvata i jedna Rusija.
Kada su Ruske zvanicnike pitali ko bi za njih “bio bolji” Odgovorili su da im nije bitno i da nema razlike!
Jugoslavija bi potpuno isto prosla ko god bio. Mozda nas 1999god ne bi bombardovali 24.03. nego 15.04… nama je isto.

Trump je rasista, fašista, seksista i mizogini šovinista, oko toga se nema šta raspravljati i prati ga. Pri tome glup ko tocilo i populistički lažov. Iako ovo nema direktne veze sa nama, u mom slučaju ima sa dragim ljudima koje poznajem i čiji život zbog ovoga može postati pakao. Zbog toga je mi je ovaj dan baš gadan. Takođe, svi ti ljudi slični njemu i gori, su ovim ishodom samo ohrabreni da nastave sa svojim prljavštinama. Slično se dešava u UK sa manjinama i migrantima nakon Brexita.
Samo bih dodao da mi se ni Hillary ne dopada kao opcija, ali je umereniji idiot od ovog klovna.

2 Likes

To sto je Tramp predsednik 70% gradjana Amerike nece ni osetiti nego ce nastaviti da rade to sto su dosada sada iradili. Njegov dolazak na vlast ce osetiti socijalni slucajevi i ilegalci. Ilegalci ce biti proterivani u vecoj meri sto je u interesu svih Amerikanaca. Oni rade da bi imali sta da jedu, dok i dalje posto veliki broj Amerikanaca bez posla pa im sabahudini,meksikanci i slicni oduzimaju poslove jer bi radili za biolosku egzistenciju. A socijalni slucajevi ispastaju jer ce Obama Care biti ukinut. Opet, vecina Amerikanaca se slaze sa tim. U drzavi u kojoj NISTA nije dzabe, ne treba biti ni zdravstvo za ‘socijalne slucajeve’. Pod ‘socijalnim slucajevima’ smatram sve ne zaposlene crncuge koji dobijaju socijalnu pomoc, imaju najnoviji iphone i beats slusalice i pritom dzabalebare po ceo dan. Zasto bi neko takav imao zdravstveno osiguranje i neko ko vredno radi da bi sebi zaradio i platio to isto osiguranje.

@robotnjik Ljudima zivot nece postati pakao, to je sigurno. Ne moze 1 covek da napravi toliko sr4nje u drzavi.
A da je on glup, i nije. Ne moze neko ko je glup da im toliko para i da je izabran za predsednika Amerike, ne ide to bas tako. Uostalom, valjda Amerikanci znaju za koga glasaju i ko im je bolja opcija.

Ne verujem da cemo mi osetiti nekakve posledice ovoga, nama ce biti lose te lose, ali sad makar imamo zvanicnu potvrdu da vecina Amerike mrzi NEamerikance i NEamericko. Nisu ljudi glasali za Trampa kao licnost (niko zdrave pameti to ne bi mogao) nego zbog govora mrznje u kojem su se mnogi (sada znamo) pronasli.

1 Like

@predator a zasto nebi trebali da mrze NEamerikance?