Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Znam da nije. Ali je zatvoren krug u kome svi ispastaju sem jako malog broja ljudi u Srbiji koji izrabljuju ostatak.
Zato i nema napredka i boljitka, sve se vrti u krug. Svi su malo placeni i sa punim pravom nezadovoljni ali i klijenti.
Gazde bole cosak, oni znaju da su isti uslovi svuda i da nema niko izbora, ni ti jadni radnici niti klijenti koji samo biraju od dva zla manje. JBG…

mozda nisi shvatio. Ovo je firma iz kragujevca sa kojom saradjujemo. Samo jednostavno nisu preuzeli jer nije bila kompletna. zato sto su ovi degeni shipovali jedan monitora boga pitaj zasto u sabac

Cak i ovo sto si napisao. dosao je decko sa robom i vratio nam robu pre nego sto je naplatio onih 4700 dinara. Sto inace nije smeo, jer jelte, nismo platili. I sad ce se sve slomiti na njemu. Kaze ljudi, molim vas platite mi skinuce mi sa plate jos cu dobiti “penale” (sta god mu to znacilo.) Pa smo decku platili. i dalje se natezemo sa administracijom.

Shvatio sam. Desava se to i kod mene u firmi ali se to resava u hodu. Odnoso tazi se posiljka i onda se sve isporucuje zajedno ili u saradnji sa primaocem parcijalno.
Samo to zahteva cimanje i pracenje. Kod mene devojke iz tog odelenja svako jutro usaglasavaju liste sa AKS centralno i odmah se radi na resavanju problema.

a da ne pricam da sam morao svaki monitor i racunar da otvaram i testiram da vidim nisu li izlomili nesto.

Inace kad smo vec kod toga, pogledajte kakve smo racunare nabavili :slight_smile:

Za full hd video, stream, yt, net i office rad je odlicna stvar.

Dolazi sa originalnim Win10 i cena mu je manja nego originalni Win 10 :smiley:

2 Likes

Ulepsalo:
stigo mi xbox,kupio igre i sada,dan po dan,sat po sat,krckanje dzojstika,zveket maceva ili bljesak masinki na mom televizoru…i tako cu neko vreme dok se ne smorim i ne dodju neki novi naslovi!!!
da,zaboravih i ono glavno,zelenilo trave i fudbalska lopta svuda po TV-u!!!

4 Likes

Krckace ti i hdd :smiley:

3 Likes

Koja je cena tih mali racunara? Ako nije tajna. Generalno sam alergican na taj Atom.

134 e

Pa dobro, za te pare jbg to je to. Ma da ne znam kako radi.
Jesi ga testirao? kako radi na win 10

Kao sto rekoh, internet, office paket, stream, facebook, forum, full hd filmovi, sve radi bez problema.

Jedino sto bi naveo kao mane su nedostatak LAN porta, i 32 gb storage-a. Doduse postoji Micro SD slot.

Inace masinica za te pare leti. Ona na sebi ima HDMI koji se ubode u TV/monitor, ali zbog duzine i tezine dosta traljavo stoji i moze da se malo otkaci i onda dolazi do prekida signala. Doduse ima produzni HDMI kablic koji dolazi sa njim, kad se tako spoji onda nema da mrda.

Ima dva USB porta, prva verzija je imala samo jedan. Jedan port je 3.0. takodje postoji Intel Remote keyboard aplikacija za Android/iOS, pa ako vam se ne kaci tastatura moze da se upravlja racunarem i preko telefona.

1 Like

Dam feels…

1 Like

Samo da kazem da je Ready to start opcija najveca prevara ove generacije. Skines 10GB, dobijes Ready to start, i zamisli cuda, mozes da pokrenes igru i gledas u menu. Fuck me, right?

2 Likes

Sjebalo:Umro Fidel Kastro

2 Likes

Nije u svakoj igri tako,neke mozes da igras dok se u pozadini skida dalje…ali naravno ograniceno.

Pretpostavljam da instalira GTA V, koji se ne pokrece dok ga celog ne instaliras, a i kao sto kaze @lesa, nisu sve igre takve, tacnije u oko 90% igara nije.

Da pokrenem igru dok instalira? Hell no… Lijepo se ništa ne dira dok se skida, kad završi, očisti se cache i tek onda lijepo hihihi

1 Like

Kakav cache? :slight_smile:

Držiš dugme za paljenje na konzoli 7 sekundi dok se ne ugasi. Rješava većinu problema koji se javljaju. Jesus man… :smiley:

Poznato mi ali na PS4 - tih 7 sec :smile:) , di dodje safe mod, samo obrnuto na PS4, drzis 7 sec. dok ga palis :smile:

Yup, Ps4 sam čisti cache prilikom svakog gašenja. Nedostaje mi plejka koja stoji tik do XO-a :smiley: