Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Sad me zove brat da mi kaze da mi je stigao paket koji sam narucio za 20KM (10e) a u paketu :

  • X3 2GB DDR RAM Kingston HyperX
  • X2 1GB DDR RAM Kingston HyperX

Total - 8GB rama za staruuu masinu od nekih 12 godina. Riknuo mi neki dan modul od 512mb pa sam izludio koliko je spor (mislim i s ovim je spor ali za narezivanje diskova, skidanje i gledanje filmova, muzike…je odlican) pa cemo vidjeti kako je kad dodjem s posla :smiley:

1 Like

Ne može se voditi kampanja sa 512MB RAM-a…

Zavrsena je kampanja. Cak i konstitutivna skupstina. Nabio sam lvl sad hahaha. A u medjuvremenu nasmijem se ovakvim oglasima :

Ponudi mu 50km,reci to više niko ne igra

2007 godiste konzola. Upitno da li uopste radi a spremio sam cak 60KM!

1 Like

Puno je to :wink:

Nemesise majku mu staru, pa ja sam mislio da se politika isplati?

Bilo mi malo dosadno, pa rekoh da pogledam na eBay kako se kreću cene Magic karata, i vidim ovo:

http://www.ebay.com/itm/Riesige-Magic-Karten-Sammlung-12500-Magic-Cards-658R-2385U-9-500C-Wertvoll-/162308632314?hash=item25ca592efa:g:N5gAAOSwB09YRKUS#viTabs_0

Holy shit. 25 kila karata! 12500 komada. Dostava je 40e… Da imam pare, odmah bi to uzeo, mada mi je pola zabave sam čin sakupljanja karata :smiley: A i nemam pojma gde bi to sve stavio :smiley:

Mozda i nije bas za ovu temu ali, trenutno mi se igra neki mec cs. :joy::joy::joy::joy: Sta znam jesu li ovo tripovi od citavog dana blejanja za konzolom. Ali nista duga je noc pogotovo za mene koji radim na taxiju

Bas me zanima za koliko ce para da ode na kraju. Ima jos 4.dana do isteka aukcije

I mene baš interesuje. Mada očekujem da će za 2 ili 3 dana da naglo skoči cena. Ipak ima skoro 15 godina karata valjda.

Obradovalo…
Ukratko, na mene su brojevi u Telenoru i od brata itd.
Na ugovor je uzeo odnosno ja za njega pre 1god. Sony M4 Aqua
Telefon pre nekog vremena pocne da zeza, da se gasi, resetuje, pregreva.
Odnesem ga na reklamaciju oni vrate samo odgovorom da je instaliran nov softver.
U prevodu uradili factory reset :slight_smile: isti dan opet sve isto. Vratim ga ja nazad i krenem napisem kratak dopis bla bla… zalbe, prituzbe bla bla… Sve taksativno.
Dodje meni odgovor da je reklamacija uvazena i da su poslali nov uredjaj.
Odem sinoc da pokupim kad ono nov Sony Xperia XA Dual.
Reko odlicno, em nov telefon, em malo bolji po spec. :smiley:

Obradovalo :slight_smile:
ipak nisam preksinoc na treningu iskidao triceps. Naprsla mi je najverovatnije tetiva na tricepsu samo. Iako sam juce bio u bolovima, sinoc jednom polucasovnom masazom su mi bolovi bukvalno smanjeni za 80%. Tako da me verovatno ceka samo pauza treninga gornjeg dela tela od sedam dana :slight_smile: .
Da sam iskidao triceps to bi bio kraj moje neke ozbiljnije karijeje u BB.

1 Like

Wow, sad je stigla aukcija do 156e. Cenim da će na kraju stići do 200e i tu stati. Mada, bilo bi kul da lik dobije što više, ipak prodaje 12500 karata.

Meni ni jedno ni drugo(ni sjebalo ni ulepsalo), takoreci nereseno-kupio sam klincu XO a sada se mnoooooogo dvoumim da li da kupim sebi XO ili PS4!? Auuuuuuuu…,kakva nedoumica!!!

Pa razmisli malo…

Pa sta nisi ti vec imao( tek nedavno si ga kupio) XO, znam da si pisao u zadnje vreme …?

EDIT:
Pre 7-20 dana, sva tri posta :point_down: , sad mi nije jasan ovaj post :point_up:?

Klinac ne zivi samnom…kupio sam za njega a sada bih da kupim nesto I za sebe…dvoumim se zbog ovih silnih ekskluziva na PS4…hvala sto si me podsetio na silne postove koje sam pisao ali sledecu put pitaj pre nego nesto napises(ne ljutim se nego samo kazem da je sve to sto sam pisao imalo neku pozadinu, nisam pisao tek tako).
U svakom slucaju…opasno mozganje sledi…

Nema na cemu i drugi puta.

Good point. Ili kad mali predje neku igru, moze on da preuzme.

Ali ako to ostavimo po strani, u ovom trenutku ne mogu ni da smislim koju bi prednost xo imao nad ps4. Nekako su mu se ekskluzive istopile, ili ja imam takav utisak. A ps4 ce izgleda imati solidnu godinu pred sobom.