Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Da nije počeo laser da otkazuje? Možeš li druge igre da probaš?

Laser sigurno otkazuje ali sve ostalo sto je radilo-radi i dalje.
Skoro sam igrao Pure i SFXT, instalirao i igrao, sve bez ijedne greske.
Mislim da mi se ovo prvi put desava, nema nikakvih gresaka u rezanju sve po protokolu i onda u konzoli uopste ne prepoznaje disk. Ajde da su XGD3, ali XGD2 obe igre sto sam pokusao i kod obe isti problem… Mozda je do DVD-ova, Maxellovi su u pitanju.
Sutra stize Verbatim pa cu da probam jedan.

Ja sam bacio more “non verbatim” diskova,dok mi lik nije preporucio princo.
Izuzetno su bili jeftini i za divno čudo radili.
Princo valjda…
U svakom sl kada sam odradio rgh odahnuo sam i preporodio se. (Online komponenta mi je bila nebitna)

1 Like

Par puta sam ozbiljno razmisljao o RGH al finansijski nikako da iskesiram. Problem je sto nemam HDD, pa mi ti to napravilo dodatan trosak. Na kraju bi me RGH izasao kao polovnjak.
Al opet, kad bi preracunao koliko sam kupio dvd-a…
Koliko sam se iznervirao, odlucio sam da restartujem 10-tku. Tako da sutra kad stignu Verbatimi i sve lepo nastelujem again, morace da radi :grinning:

Drzim ti “fige” sto bi rekli odredjeni clanovi :slight_smile:

Ako postanem milioner prvo ovde dolazim, na kraju dana, svima koji su tog dana bili aktivni makar i sa jednim postom kupujem koju god gaming masinu zele.

A vi ne znate kog dana ce to biti…

Sad se desilo nesto sasvim neuobicajeno. Jedan od diskova koji nije radio je ostao u konzoli i kad sam je upalio ocitao je igru i instalirao sam je! U pitanju je Mass Effect.
Medjutim probao sam ostala 4, stvari su opet postale lose i nije ih citao.
Onda sam probao da ubacim taj koji je ocitao i koji sam instalirao, medjutim on ponovo nije hteo da ga ocita!
Ovo je, ako se ne varam, znak da laser daje svoje poslednje atome snage?

Ili ti je poslednje atome snage dao rezac?
Da li znas da za xgd3 igre trebas da imas odredjeni rezac?

Znam. Rezem vec dugo sa ovim rezacem preko burner max payloada.
Ne verujem da je rezac jer u pitanju je XGD2 igra a i probao sam sa drugim rezacem da narezem, isto se desava.

Laser ti je onda na konzoli oslabio.
Ponestaje ti opcija, ceka te druga konzola… Jasper rgh.
Ja sam se na takvoj konzoli naigrao dobrih 6 god, kao kralj.

Muka je sto u Srbiji, bilo kakav rgh nema ispod 160e , sto je totalno ludilo!

Standard slepacki, plate nikakve, a cene polovne tehnike nerealne do bola.
Ne shvatam logiku!

Ja pripisujem to nekom prokletstvu, ne znam kako drugacije da opravdam…

Skupi pare za XO ili PS4, sada i nije neka prevelika razlika… Pogotovo sad kada je Pro izasao, ps4 se moze naci za dzabe, i onda igre kupuj kao gost, kad ih izigras prodas ih dalje, i verujem da ce ti biti trosak koliko i ti CDovi :grinning_face_with_smiling_eyes:

Vukane, mozda u Bosni, Hrvatskoj ili ne znam gde si vec…
U Srbiji su cene xbox one i ps4 nerealno visoke. Ja ps4 polovan ne nadjoh ispod 200e.
To je za mnoge ljude misaona imenica

Pa da, 200€ je meni bar ok cena… Ja sam uzeo u Becu, preko druga, za 230€ sa dva kontrolera, gta5 i bf4… Odigrao gta5 i prodao ga za 40€ :slight_smile: O XO pricam…
A isto tako nisam mogao naci Xbox360 sa lt 3.0 za 130€, a da valja (polovan), dok je sa rgh, sa dva kontrolera bio oko 150€… Ove cene se odnose na period od pre pola godine, ne znam kako je sada :slight_smile:

Koliko nervoze danas zbog gluposti. Bzvz odradim restart 10ke, ispostavilo se da nije problem u kompjuteru ili rezacu. I sad slag na tortu burner max paylad has stopped working…a fresh 10tka…poludecu… A sutra ujutru stize Verbatim.
Sad mi ocita svaki od 5 narezanih dvda(3mass iffecta i 2 bordelandsa) ali samo kad se upali konzola dok je igra unutra… Mass efect pokrece,Borderlands nece a obe sam instalirao :joy:

Ovako, nađi neki film na DVD i pokreni ga. Ako i to počne da zajebava… I meni se isto to desilo, dok vremenom nije laser otegao papke. Poslao sam @M007P da ga zameni i od tad čita i igre koje nisam očekivao da će čitati, od pre ko zna koliko godina.

Hvala na savetu, probacu.
Koliko vidim moracu da ga zamenim u skorije vreme. ( a i red bi bio sta je sve preziveo)

Sad vidim da je na g2a bio CoD Infinite W digital deluxe bio 14$, sigurno neka greska. Out of stock, sto znaci da se dosta njih lijepo obradovalo.

1 Like

New level! Dobio sam unapredjenje i nove odgovornosti. Sad sam zadužen za Sistem objedinjene naplate. Dobio sam jako puno posla, 3 žene za knjženje uplata, tužbe, prijedlozi za tužbe, provjere, rok za proknjižavanje svih uplata u tekućem mjesecu, priprema računa, provjera istih…

Sve u svemu puno posla, obaveza - prezadovoljan sam :smiley:

1 Like

Kapiram da hoces da kazes i “veca plata” u suprotnom to je Level Downnn.

2 Likes

Koju ti štelu imaš, da mi je samo znat :smiley:

Nije štela u pitanju. Da jest, ne bih imao obraza da pišem jer znam u kakvom vremenu, društvu živimo. Ovo je došlo kao veliko iznenađenje s obzirom da sam ja sad “opozicija”. Ili se neki boje odgovornosti pa hoće da dobijaju platu a ništa ne rade, ili se cjeni vrijedan rad i posvećenost poslu.