Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Dok ti ne rodi dete. Tada ces reci “Bolje da sam nogu slomio i da sam salmonelu dobio tog dana” :grinning:

2 Likes

Sj3balo: po prvi put igrao na monitoru od 144Hz…i mogu prijaviti da mi UOPSTE NE prija toliki frame rate…posle 3 minute igranja me glava zabolela…kako je vreme odmicalo navikavao sam se ali mi deluje previse…previse se oci umaraju…60 fps naspram 30 je melem za oci…ali ovo me prosto umorilo…naravno ocrkivao sam nrko WOW iskustvo…dobio sam sasvim shprotno

Jel to utjeha nama koji igramo na sub 30fps? Vjv jest… :smiley:

Uh, zvuci bas lose, i ja bih se smorio. Nadam se da je samo stvar navike, ali privikavanje na dobre stvari ne bi trebalo da zadaje glavobolju, po pravilu. Moguce da su godine buljenja u 60hz ostavile traga na nas “mozdani sustav”.

Haha mala uteha :smile:
Nije logicno da nesto “bolje” izaziva glavobolju i da se treba navici…drug koji je isto igrao se zalio…

Da li ce mladi padawan ovo cudo od igre (Zelda) moci da igra na piratizovanom WiiU?

Ja se iskreno nadam da hoce.

Onda cekamo tvoj review , jer ces ti biti jedini na forumu koji ce da je igra.

Zar nema i Karan Wii U?

Ne secam se dal je bese njegov piratizovan… Ima li da se skine tamo gde vec skidate wiiU igre?

Lomi me neki virus od juce sve zivo me boli…Inace svake godine isto negde u martu se razbolim iako cele zime ni ne kinem,svi budu bolesni zena,deca ali ja jok :slight_smile:

Na PB ima samo USB verzija, ali meni treba loadiine verzija zabsd karticu. Ma naci ce se. Danas sam bio u iskusenju da samo usetam u virtual na nbgd i uzmem switch. Nisam nasao ni koja je cena (edit: 350 + 50e igre. Na KP je Zelda bundle 370)

I ja zellim switch. Kapiram da ce 90% igara biti neverovatno iskustvo, kao i na svim nintendo konzolama… A sada bi vas pitao… ima li share or something?

Switch mi je interesantan baš zbog tog hibridnog momenta, kad ti treba igraš na malom ekranu, i lako ga staviš na tv/monitor.

Portabilna AAA Zelda je :+1:

Samo me cena dosta odbija, 350 evra mi je previše za nešto na čemu ću najverovatnije samo ekskluzive da igram, pošto sumnjam da će punokrvne multiplatform AAA igre dolaziti na switch. Kada padne, ako padne, na nekih 200-250 evra biće pun pogodak, ovako mi baš i nije neophodno.

Meni ce ovo ustupiti mladi padawan na wiiU. Ako ne bude zeleo, dozivece neke jako neprijatne situacije na putu od skole do kuce…

You bully you!

Haha. Ok, vredelo je pokusati. :slight_smile:

Je li kupio neko Switch?

Ja nisam prodao još nijedan!

Mozda prodas jedan u ponedeljak ako se organizujem :slight_smile:

3 Likes