The Witcher 3: Wild Hunt

pa ono ja sam dobio generalno taj sto se tice ciri sa malim izmenama za sve ostalo :smiley:

Edit: kako se stavlja spoiler? Da mogu da pisem lepo o igri, sta bi ja voleo da je bilo :smiley:

[ SPOILER] [ /SPOILER]

Ovako samo spojeno sveā€¦

Meni se jedino ne svidja na kraju sto je Radovid pobedio rat. Vise bi mi se svidelo da je ostalo neutralno ako je moguce, al opet ne bih voleo ni da je Nilgaard pobedio. Al dobro, vazno da je Ciri ziva i zdrava.

Mogao si to da sprijecis, imao si poseban quest bas za to :slight_smile:

Collect em all misija rijesena :smiley: now i can live in peace :smiley:

Svaka castā€¦

Kad je cosplay u pitanju, imamo ultimativnog pobjednika. http://nerimoner.deviantart.com/

Ista Keira, najbolji cosplay ikada. :slight_smile:

Jeste li ljudi spremni za Blood and Wine?

Niko nista bemu :smile:

Elem, nastavio sam sa igrom. Skelliga otok zavrsavam, skupljam preostale Gwent karte, i uzivam u nevjerovatno kvalitetnim sporednim misijama. Golemo je to da te i nakon par stotina sati igra nastavlja impresioniratā€¦

NaiÅ”ao sam na Archgriffin-a na Skelliga ostvru, 48lvl, a ja 36-ti ā€¦ Yeah ā€¦ Pao je, jedva, iz trećeg puta. Nisam očekivao da će me ovo dočekati nakon stotina sati nadmoći :smirk:

Također, na jednom omanjem ostvru ima žrtvenik, na kojem možete iznjeti molitvu za lijepo vrijeme :smile: @Akiris, jesi znao za ovo?

na tom ostrvu sam imao kao mini glic pod wierd uglom sam jedino mogao da aktiviram ā€œmolitvuā€ :smiley:

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine (teaser trailer)

https://www.youtube.com/watch?v=7sVoDJ_DITs

@Akiris @iKaran @S.T.A.L.K.E.R

1 Like

Dayuuum



Inace Blood and Wine ce biti graficki bollji u odnosu na base igru, a sudeci po screenshotovima koristilu su i drugaciju paletu boja.
Bice moguca i customizacija armora, sto znaci da cete moci da mijenjate boju svakog dijela outfita posebno. Naredni update ce promijeniti i interface.

@Lordish Preko cega si kupio expansion pass?

Preko store-a, Xbox One.

Kako bjese ide ono, ako igram na americkom accountu, a igru sam kupio u UK (fizicka kopija), onda i expansion pass moram kupiti za UK region? Budući da na psn ne prihvataju naÅ”e kartice, kapiram da mi je najbolja opcija da ga kupim na G2A.

The Witcher 3: Blood and Wine Gameplay

  • Hearts Of Stone

Kad vas ekspanzija od 9.99$ natjera da joj posvetite čitav članak i par riječ viÅ”e od ā€œpreÅ”ao sam jeā€, tada postajete svijesni kvaliteta koje nudi.

Nakon kompletiranja čitave mape i sporednih misija upustio sam se, takoreći ležerno, u Hearts Of Stoneā€¦ Čitao sam mnogo članaka vezanih za ekspanziju, većina njih je opisuje kao remek-djelo satkano tako da bude kvalitetnije od glavne igre. Nisam očekivao niÅ”ta manje znajući da CDPR nudi samo jednu vrstu zabave - kvalitet. I opet, nakon svjesno očekivanog kvaliteta, ekspanzija je nadmaÅ”ila čak i toā€¦

Ekspanzija, da je ne nazivam ružnim nazivom danaÅ”njih kasica-prasica kompanije ā€œDLCā€, je u punom smislu riječi upravo toā€¦ Ista nudi 3 glavne misije kojoj predhodi 4-ta ujedno i finalna, i otprilike 6-7 sporednih misija, te oko 25 ? na mapi. Trebalo mi je 27h da kompletiram sve. Zanimljivo je usporediti prijaÅ”nji DLC od Bethesda-e ā€œAutomatronā€ i ovu ekspanziju od CDPRā€¦ Jer obe se cijene za iste novce, 10$, međutim jednostavan pogled na obe pokazuje neÅ”to sasvim drugo. Hearts Of Stone je duži od Automatron-a otprilike 9x, ima apsurdno viÅ”e sadržaja, sporednih misija i iskreno svega ostalog od konkurencije. Ali ono Å”to je najvažnije: Ima duÅ”uā€¦ Jedna bezazlena sporedna misija u Witcher-u sadrži viÅ”e emocija, priče, uloženog truda nego kompletan Fallout 4. I to dolazi od hardcore ljubitelja Bethesda kompanije. Aliā€¦ Dosta poređenja, kojim sam iskreno htio skrenuti pažnju onim ljudima koje se dvoume Å”ta uzeti. Sada znate odgovor. Bez razmiÅ”ljanja.

200h u glavnoj igri mi je proletilo, da tako kažem, jako brzo. Kvalitetna naracija, savrÅ”ene facijalne animacije likova, humor, mislim ā€¦ zar ovo remek-djelo može biti nadmaÅ”eno? CDPR je dokazao da može. Može i to u nepunih 20h. Ova ekspanzija sadrži sve kvalitete glavne igre i diže ih na veći nivoā€¦ Priča je fascinantna, likovi su zanimljivi od prvog susreta, misije su Å”arolike i obiluju kvalitetom. Ostao sam fasciniran.

Witcher 3 će vam vratiti vjeru u Gaming, a Hearts Of Stone vjeru u kvalitetne i sadržajem obilne ekspanzije. Za, tako da kažem, simboličnih 9.99$.

CDPR, opet ste nadmaŔili očekivanja. Moje apsolutne preporuke i skromna ocjena: 11/10

8 Likes

Ako neko zna odgovor dobro bi mi dosla mala pomoc.
Presao sam base igru pre par meseci, i pre neki dan sam krenuo New Game+, i bukvalno sam na pocetku igre, bloody baron quest je na redu. I upravo mi javio share buddy da je kupio Hears of Stone. Moje pitanje je, jel mogu ja sad da krenem ekspanziju sa ovim new game+ characterom ili moram da predjem igru do kraja, ili ipak moram sa osnovnom verzijom igre da krenem?
I da li je prica sama za sebe ili vezana za base igru.

Trebalo bi da mozes. DLC je sam za sebe.

1 Like