The Witcher 3: Wild Hunt

pusti ti to. do 2021 ima 5 godina. izmedju toga treba da izadje cyberpunk koji iako ce verovatno biti dobar, sigurno nece dostici slavu witchera, braca poljaci ce skontati da je vrag odneo salu i eto nama witcher 4.

2 Likes

Sta god da CDPR od sada pa nadalje izda, imaju moju punu paznju…

1 Like

Ovoliko je dobra igra, a za dlc ce da vidimo :smiley:

1 Like

264h crni Milane! :smiley:

Eto ni ja nisam presao ni vanila Witchera, kamoli DLC. Jedva da sam malo zagrebao. Nervira me borba toliko da sam vec posle white orcharda odustao. Mislim da sam presao i Baronov quest. Bas steta, moracu da odigram kad tad.

Suoci se s gorkom istinom – il sad, il nikad. Dakle nikad. :smiley:

Steta sto te nervira borba, to je onda pola igre mucenje. Pisao sam ranije nadugacko o tome kako treba prici borbi, kako ovo nije hack i slash, da se sad ne ponavljam. Ako nije kliknulo, nije.

Jedino da spustis tezinu.

Odgledao sam trejler za ovu novu ekspanziju, svrbi pomalo i mene da udjem opet u taj svet. A onda se setim kako me razdirala frustracija kolike nebrojene sate sasipam u igru s jedne strane, a kako sam preskocio ko zna koliko prekrasnih kvestova na skelige s druge. Igra je, prosto, bila prevelika za sopstveno dobro. Ili barem moje dobro.

Ja inace ne volim da trosim mnogo vremena na jednu igru, pa mi je Witcher pred izlazak djelovao zastrasujuce. Kad sam ga zapoceo mislio da ga nikada necu zavrsiti, jer prosto nisam u tom fazonu da mi stotine sati odu na jednu igru.

I sta se desava, zavrsio sam igru, kompletirao sve main i side misije, i sada mi uopste ne izgleda kao da je to trajalo nesto dugo. Boli me najvise sto ne mogu da vidim koliko sam je igrao, jer mi statistika baguje i pokazuje 9 dana sto je nemoguce (makar tako mislim). Igrao sam ga od jula prosle godine pa do januara, naravno sa vecim pauzama izmedju. Ali sada kada to u mislima sklopim u jednu cjelinu, dakle bez tih pauza, nekako mi je igra bas brzo proletjela i uopste mi ne izgleda da sam izgubio puno vremena igrajuci je. Opet kazem, sve sam presao.

Po kvalitetu se izdvaja mnogo u odnosu na ostale igre, mozda jedino Naughty Dog moze da im parira. Ja prosto ne mogu da vjerujem da ovako velika i kompleksna igra ne pati od brojnih bagova kao sto je slucaj sa Falloutom recimo. Svaki quest se zavrsio kako je zamisljeno, bez game breaking bagova, dok se u Falloutu na svakih pola sata desi da NPC koji ti je neophodan za quest zabaguje na krovu kuce pa ne mozes da mu pridjes, ili ti u sred borbe krava padne sa neba (ovo mi se zapravo desilo). Svaka im cast, zasluzeno su pokupili sve one nagrade.

Uskoro cu kupiti season pass i da pocnem polako ekspanzije. Jedva cekam :slight_smile:

Sem dela o falloutu koji nisam igrao pa ne mogu da komentarisem, sve ostalo potpisujem. Narocito prvu i poslednju recenicu.

Ha! Ma ne odustajem ja tako lako. Tu mi je negde 5-6. na fail listi. Posle Betmena, Halo 5, Tomb Raidera, Fallouta 4 i… da. I see where this is going. :smiley:

Paradoksalno, imam utisak da bi me tezi RPG zapravo bolje legao. Zavrsio sam Dark Souls-e sa mazohistickim zadovoljstvom. Ako spustim tezinu onda bi mi se igra svela na resavanje detektivskih questova i setkanje tamo-amo, a ne volim taj osecaj kao da “igra mene igra”. Pritom, nije mi samo clunky borba sa cudnim hitboxevima i kretanjem problematicna: pacing je mozda jos gori. Mnogo sporo mi leveluje lik, sporo dobijam bolje iteme, a kvestova ko pleve. Nesto tu poljaci nisu pogodili kako treba: u stvari, uzasno su pogresili, samo im sve gledamo kroz prste jer su ceo svet genijalno dizajnirali a brutalan kvalitet i kvantitet sadrzaja skoro pa da iskupljuje ove mane.Ali po svim RPG parametrima, Witcher mi nije bas najsvetliji primer zanra.

Meni ovo samo po sebi ne smeta, jer sam sasuo po 70-80h i u Dark Souls 3 i u Skyrim - 100-tinak sati bih mogao da podnesem, dok jos nemam full porodicu.

1 Like

Ja sam danas krenuo dlc… :smiley:

Ljudi, ovaj dlc me je odusevio vise nego sama igra… znaci ja sam u soku… Ovo treba obavezno odigrati… Ako cd ovo naplacujes 10$, onda sve ostale igre svoje ekspanzije treba maksimalno do 2$ da naplacuju…

1 Like

I tako mi po obicaju odosmo u veliki OFF:grin:

Sav OFF pobrisan.

Holy fuck… Ko će ovo dočekat!

1 Like

Hmm Interesantan odabir pesme za trailer, i like it :slight_smile:

Nemoj mi rec da si se rijesio i XO-a? Moras Witcher-a odigrat. Prosto briljantna igra…

Presao sam odavno vanila verziju W3 mislim da sam pisao , fenomenalna igra tu nema rasprave!

1 Like

Kad je skyrim izasao postavio je neke standarde, a witcher3 je to nadmasio i postavio takve standarde da sumnjam da ce ih neko dostici u skorije vreme…

1 Like

Golemo je sto se TESV spominje i nakon 5g. Ipak govori nesto… Nadam se da ce se opametiti sa TESVI nasuprot F4 i postaviti novi standard u svijetu RPG zanra.

Zaboravih malo pre da okacim link , za one koje zanima ovo je kidalica iz W3 trailera

:rocket: :slight_smile:

Neki fan povezao Witcher-a i Cuberpunk 2077. Dajem desni bubreg za ovu igru :smiley:

2 Likes