The Witcher 3: Wild Hunt

Nesto slicno tacnije Horizon Zero Dawn ce izaci na PS4, igru radi Guerrilla Games(poznatije kao Killzone :slight_smile: ) trebao bi krajem godine izaci, tako da vadi bubreg i kupuj PS4 :slight_smile: :

1 Like

Blood and Wine Achievements:

The Witcher’s Gone South: Travel to the Duchy of Toussaint.
Last Action Hero: Be decorated with the Order of Vitis Vinifera.
Kling of the Clink: Serve time in Toussaint
A Knight to Remember: Obtain a flawless victory in all the competitions during the knights’ tourney.
Embodiment of the Five Virtues: Be given Aerondight by the Lady of the Lake.
Playing House: Use all available options for developing Corvo Bianco.
Turned Every Stone: Find all grandmaster diagrams for each witcher school.
I Have a Gwent Problem: Collect all the cards in the Skellige deck.
Dressed to Kill: Unlock the bonus for equipping all the witcher gear elements from one School.
Weapon “W”: Develop a mutation
Hidden Achievements

Hasta la Vista
David and Golyat
The Grapes of Wrath Stomped
Siguran sam da cu imati svih 2000G u w3 :smiley:

1 Like

Presao i ja Hearts of Stone danas. Samo cu reci fantasticno…

1 Like

Jos jedan dan ljudi…

Koliko ce vas igrat od sutra?

Ja bih mogao da uplatim za sjutra ali kapiram da bi bolje bilo da prvo odigram hearts of stone pa onda da pocnem blood and wine. Tako su developeri zamislili pa da ne kvarim redosled :slight_smile:

Neces se pokajati, vjeruj mi :slight_smile:

On topic: Patch 1.20 dostupan na svim platformama…

Skida se Blood and Wine!

Wooooo-hooooooooooO!

U ti boga, preko 15GB…

Poznavajuci CDPR, sigurno se moze izvuci i 40h. Skromni su previse…

:smile:

Nije to strasno , ako se nevaram kada sam ja prelazio vanila W3 on je imao patch od 15gb da li je to bio 1,10 nmg da se setim sada.

@lordish uzivaj i naravno ocekujem utiske!

Naravnica :grin:

Cika @Akiris, hocete li zaigrat od sutra? hahahaha

Ja sam skinuo 1.20 patch pre nekih 3-4 dana(na xo).
Meni, mapa, inventory sve je mnogo lepse i prakticnine odradjeno, sad mi se jos vise igra otkad su to odradili.
Ja nazalost necu igrati od sutra ovo, ali se nadam u toku leta da cu preci.
@lordish detaljni utisci do sutra uvece, dogovoreno? :smiley:

Meni je smetao originalni meni, cisto radi stucanja i prebacivanja tabova. Valjda su to ispravili…

Nemoj bola da ti spojlam sve :grin:

Ne znam, cemo da vidimo…

Dlc je live, pisu ljudi iz uk na redditu.

1 Like

@Lordish
moram prvo vanillu da skinem :smiley:

alio igra se sutra

Yup, vec mu se moze pristupit!

Par utisaka vezanih za novi patch i meni:

  • Puno preglednije
  • Definitivno 50% brze izmedu prebacivanja tabova
  • Dodata preview opcija za Geralta i 3D rotacija modela kao u Arkham igrama
  • 99% stvari je redizajnirano - pocevsi od mape kojoj sada mozete prikaciti 10 oznaka sa razlicitim znakovima
  • Grafika je vidno bolja, toplija…
  • Quest log tabovi sada sadrze zastavu/ikonu onoga regiona na kojem se odigravaju
  • Quest “Collect 'Em All” je sada stavljen pod failed ukoliko niste pokupili odredene Gwent karte
  • Cini se da je stavljen cap na max lvl kod kod prvog prelaska, koji iznosi 40 (moja greska, ide iznad 40lvl-a)
  • Uvodni meni s pocetka igre, slika, soundtrack … GG

Stvarno CDPR… Meni je nestalo rijeci hvale, jer sam ih vec sve potrosio. Stalno unaprijeduju igru, poboljsavaju je na svakom nivou. Da je bilo koji drugi developer, masno bi ovo naplatio.

Mislim da cu pricekati do ponoci te poceti sa ekspanzijom. Dear lord above

3 Likes

Prva 4h u Blood and Wine ekspanziji, utisci:

Epski - jednom rijecju.

Ne znam kako bih drugacije opisao ovo remek-djelo koje igram… Lagani uvod, kroz kojeg u samo par minuta se moze vidjeti osobnost naroda koji zivi u zemlji koju nije zahvatio rat. Zemlji meda i mlijeka, turnira, casti i vitezova koji pokusavaju zadiviti dame u dugim haljinama. Pisanje je fantasticno. Prica opcenito. Briljantna. Niti u jednom trenutku nisam osjetio neko bespotrebno odugovlacenje. Naracija, pisanje, sve je fenomenalno do u najmanje sitnice…

A tek graficki stil… Paleta boja koja se prelijeva toplinom sunca koje zraci nad zemljom, noci koje krasi ulicna rasvjeta, priroda koja je preplavljena zivotinjskim svijetom. Predivno…

Sto je najbolje, Witcher pokazuje da dominira u svakom pogledu. Teme za odrasle, uz sve navedeno, recimo… Spektakularno je vidjeti u video-igri stvari ili desavanja toliko odvratna da ne postoje ni u Game of Thrones, koja se vrte oko jos fascinantije price.

Jesam li spomenuo novi Gwent spil? Yup… Skelliga.
Prilikom prve random pobjede partije Gwent-a, Geralt zastane, zapita se za novi spil koji po prvi put vidi i automatski u vasem quest log se nadodaju 2 misije vezane za Gwent. Jedna vezana za turnir, a druga za skupljanje svih karata doticnog spila… Sto je fenomenala kompenzacija za one koji nisu uspjeli zavrsiti “Collect 'Em All” quest, kao i ja. Briljantno…

  • Nove vrste cudovista
  • Detaljniji opisi istih
  • Novi tab koji sadrzi samo knjige i kolekciju doticnih
  • Sada mozete odmah procitati knjigu cim je pokupite
  • Mogucnost instant kupovine onih itema koji vam fale prilikom pravljenja armor-a/oruzija u kovaca
  • Fluidniji i odazovniji combat
  • Doslovno desetine novih quest-ova
  • Ogromno podrucje
  • Vila ili safehouse na raspolaganju
  • Tona novih armor-a/oruzija/nadogradnji
  • Nove mutacije za Witcher-a i poseban quest posvecen objasnjenju istih
  • Soundtrack koji izuva koliko je dobar
  • Novi Gwent soundtrack
  • Mogucnost koju imate u opcijama za skaliranje neprijatelja sa vasim lvl-om

Trebam li ici dalje?

Glavna igra + Hearts Of Stone, sve to x2 = Blood and Wine

Definitivno, Witcher 3 je postao najbolja i najkvalitetnija igra sto sam u zivotu igrao. CDPR je napravio remek-djelo koje je, koliko god zvucalo nemoguce, podigao na jos jedan nivo iznad…

R.I.P. Bethesda.

6 Likes

Molim Vas sve da se kontrolišete, zbog ovih hvalospeva ćete 40tak dolara iz džepa da mi izbijete, moraću ove DLC-jeve da kupim, a ja hteo da čekam Black Friday za njih :smiley: :yum:

1 Like

Pa imas expansion pass niti punih 25$ ti ne dodje, na Live-u i na PSN ista cena, dobijes sve DLC-ove sto su izasli, jeftinije ti je nego da uzimas posebno oba DLC-a.

link: http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/The-Witcher-3-Wild-Hunt Expansion-Pass-for-Xbox-One-Download-Code/productID.335401100

1 Like

Gif najbolje opisuje moja osecanja prema ovoj divnoj ekspanziji za igru koju nisam zavrsio a mozda nikada i necu:

http://stream1.gifsoup.com/view3/2074814/you-know-you-want-it-o.gif