The Witcher 3: Wild Hunt

Bas ti hvala sto me podsjecas da igram na XO…

2 Likes

A dobro nije sad neka bitna stvar pa da kukas sto ne igras na pc-u.Jel nemas mogucnost da igras na pc-u il si sam izabrao xbone ? Kontam da svako ko moze da bira ovo igra na pc-u zbog mogucih milion modova, poboljsanja i raznih dodataka

Koji su ovo kraljevi…

1 Like

Sta bola trabunjas, zajebajem te hahahaah pffff N00B

Ma idi bre u pm :smiley: nzm ni koji k trazim na ovoj temi … :smiley:

Bem ti zivot… :joy: hahahahahahahahahahaah

On topic: Jos samo oglasne ploce na mapi, par side-quest-ova i gotov Blood and Wine

Sto posto sam ubedjen da ovo nije kraj geralta. Fransiza je postigla veliki uspeh i kultni status iako se nije prodala u zilionima primeraka. Tesko je bataliti takvu zlatnu koku. Kontam da je Cyberpunk na redu, ali witcher sigurno nije off the charts

Witcher nije, ali Geralt jeste. Pogledaj kako je Halo 5(kampanja) prosla i to sa Master Chiefom u njoj(doduse u 3 od 12 misija se igra sa njim).

Mada, CDPR je za 343 bog i batina. Sledeci Witcher, moze da se doveze na pricu iz Witcher-a 3(ciri playable character).

Tesko. Geralt je glavni lik u knjigama Sapkovskog. iako prica nema veze sa knjigama, ceo svet, likovi su iz knjiga. A i Sapkovski je bio neki levi supervisor celog serijala, ne verujem da ce dozvoliti bilo kakav oblik spinoffa. Dakle ili Witcher sa Geraltom ili nista :slight_smile:

Ja da sam CDPR, sutra izbacujem free to play Gwent online sa mikrotransakcijama. Zaradice vise nego od sva tri Witchera :smiley:

Zavrsen Blood and Wine. Kompletirani svi sporedni quest-ovi, kao i glavni. Recenzija i utisak slijedi u predstojecim danima…

Jedino sto me raspi***o jeste da mi je zabagovan zadnji achievement, koji nisam dobio… Bem ti zivot…

1 Like

Za one koji igraju na XO, napomena: Jedan odredjen broj achievement-a je zabagovan. Izgubio sam blizu 100G radi ovog problema. Ko ima strpljenja, neka priceka patch, koji bi uskoro trebao doci.

Da se ne sekira kao ja…

idemoooo :slight_smile:

Zbogom Fifa i sve igre :smiley:

4 Likes

Hell yeah!!!

Cek dok vidis novi Skelliga deck hehehe

Koja glupost majko mila… jos samo ovaj indijanac iz frizidera da pocne da mi iskace

Izasao je patch 1.22 za konzole. Ujedno popravlja i glitch vezan za nedobivanje achive/trofeja. Licno sam testirao, sve sljaka sad…

3.24 gb…

Hahaha kao i ja, igrao sve skupa oko dva sata :slight_smile: .
Resio prvo da odigram(“ocistim”) druge igre jer znam da kada ovo pocnem necu zavrsiti najmanje mesec dana, a ne bi se cudio poznavajuci sebe(svoj tempo igranja) i dva meseca :laughing:

dodaj jos mesec :smiley:

i nek neko kaze da nisu nevidjeni carevi :slight_smile:

1 Like

Auu covjece, od januara nisam igrao Witchera, i sada pocnem da igram Hearts of Stone kad ono sve drugacije, pocevsi od main menu-a pa do inventory-a, mape… Ne mogu sada da se naviknem jbt, totalno druga igra :smiley: