The Witcher 3: Wild Hunt

Znaci nije samo meni. Inace probao sam edit posta i URL prvog SS je ovo ali niti to mi se ne vidi.
https://screenshotscontent-d5002.xboxlive.com/xuid-2533274828937473-private/5b2801d5-090a-4571-84d9-8eeb279121fb.PNG

izbaci isti error…

Hm, šašavo… vidim ih u preview. Moguće da je neki privacy setting na xboxdvr sajtu da zeza. Popraviću kad stignem :smiley:.

1 Like

Probao sam ja ubaciti linkove preko tinypic-a, da napravim upload ali nista.

Prosto sam zaboravio koliko lepo izgleda i koliko dobro radi…





Najbolja misija ikada :star_struck::star_struck::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:.

1 Like

Level 83! Ja sam Level 6, igram već 10 sati. Kuku meni. Kako to da ubrzam? Da se manim sidequestova i ugovora, i da igram prvo Main?

Nemoj. Igraj i cisti sve sto mozes u hodu. Ovo je igra koja traje 100+ sati. Vecina side questova su mini price za sebe sa svakavim ishodima, koje ces videti odmah a koje ces videti nakon 20 sati. Ako budes preskakao sidequestove postaces overlevelovan i bice ti bezveze. Ne moras bas sve upitnike da cistis ali bilo bi dobro.

To upravo i radim, kad god otvorim mapu par novih upitnika se pojavi i onda mi OCD ne da mira. Poneki od njih budu iznad mog levela pa me istabaju jer sam tvrdoglav.

sve je doable zavisi koliko koristis od toga sta igra nudi. Ako ti je approach samo sturo tabanje, onda bude jebeno. ako ukljucis potione, bombe, onda postajes pravi geralt bad ass. doduse i tako se zagine ali je mnogo lakse.

Da da, koristim ulja i začine, samo su neki baš baš above my level :smiley:.


Prešao igru dva puta i kompletno sve očistio :smiley:

3 Likes

Najzalije je sto si rank 2 za time played :joy:

2 Likes

Prvo mesto drži jedna Amerikanka sa 617 sati :rofl::rofl::rofl:

1 Like

Mrš :smile:

1 Like

Meni je trebalo 144 sata bez DLC-jeva a video sam sve u igri. Pri tom sam igrao na Death March tezini i vijao platinu.

Ovi su travke cupali usput

I ima manje ubistava od mene… Ja sam kvalifikovani Witcher kasapin :laughing::joy::rofl:

Može mali podsetnik/pomoć u vezi priče? Za one koji su prešli Hearts of stone?
SPOILER ALERT!!
Zaboravio sam šta se dešava, ispunjavam 3 želje Olgierd-u, ali zašto? Jel mu beše O’Dimm duguje te 3 zelje i ako da zašto? Upalio san igru nakon 6 meseci, a već sam jednom sve prešao, medjutim ispadulu detalji tako :grinning:

Imam je 2 godine jos je nisam igrao, bas radi toga,

“strah” me to pokrenuti :smile: . Ne bi je zavrsio do izlaska sledece gen. konzola :slight_smile: .

Podpisuješ ugovor sa njim i ti diktiraš dobar deo uslova, dok on radi na tome da ih zaobidje. A u ugovoru je jedna želja, on je tražio besmrtnost, Witchera je spasio sa broda, tako da je on dužnik i dug se morao isplatiti :smiley: Ugovor se sastojao iz 4. tačke i to ti je scena na kraju ekspanzije, to je bila zadnja karika. Tu dolaziš do 2. kraja, ali nećemo o tome…

A zato si danas trazio da se konektujes na moj nalog zbog bitchera :slight_smile: samleo si je :smiley: