The Witcher 3: Wild Hunt

Hajde detalji, manje više, ali pop-in baš smeta, i ovo za senke je lame.

Koliko vidim u ovom klipu ovaj downgrade i pop-in se odnosi samo na 4K dok na 1080p i dalje je sve kao i pre patcha.

Jeste, cak je i bolje nego u boost modu ranije. Ali mora da se forsira u opcijama samog OS-a tj da se iskljuci supersampling.




4000G, Sve misije u obe varijante igre kompletirane i proslava sa “dobrim” ljudima :grin::grin::grin::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::innocent::innocent::innocent:
Cayberpunk 2077 je sledeći verovatno :smiling_imp::smiling_imp:

4 Likes

Koliko sati si proveo u Witcheru?

Vanila 332 sata
Complete edition 149
A igru imam od izlaska :joy:

1 Like

Svaka čast. Ja stigao do prvog DLC-a na xbox-u pa sam krenuo na PC-u da igram trenutno sam na 25 levelu ali posto planiram da kupim X u skorije vreme gledacu da krenem iznova na njemu opet :slight_smile:
Definitivno igra ove generacije konzole.

1 Like

Kasno sam ja kupio 360, tek 2011 godine. Tako da sam keca i dvojku bukvalno pretrčao da bih igrao trojku koju sam pre-orderovao. Tako da je i ovo odlično što imam. Ali naravno da sam ih sve prešao na insane, čak i onaj remaster keca :joy::joy::joy:

1 Like

A post was split to a new topic: The Witcher 3: Complete Edition announced for Nintendo Switch, coming 2019

Trenutno oko 15$ complete edition za one x na E3 popustu, mislim da cu kupiti :slight_smile:

Opa

1 Like

Izgleda da ću biti prvi koji će ovo reći, ali meni ovo zvuči kao totalni promašaj. Prvo grafički deluje na traileru kao da je na nivo-u Zelda BOTW, a samo su likovi sa teksturama. Pitaj boga kako će dočarati neke od momenata, kao što je sumrak, kiša, udari munja i vetar u isto vreme, koji su tako doprinosili atmosferi. Switch to nemože normalno da izvuče grafički. Druga stvar, baterija u pokretu ima da traje 2h. Treće koliko mesta ovakva igra zauzima. Četvrto, ko je igrao Witcher 3 zna koliko predmeta ima u inventaru i koliko je veliki svet u kome se igra odvija. Ja nema predstavu kako će oni sve to da upakuju da se išta normalno vidi u rezoluciji 720P.

Jednostavno neke stvari nije potrebno pipati i portovati, smatram da Witcher 3 sigurno nije za Switch, koliko god mi ta konzola bila draga. Kao neko ko je intenzivno koristi, smatram da je ovo ipak promašaj. Nadam se da grešim i da će me razuveriti.

1 Like

Razumem te sta pricas ali ima i one druge, dobre igre su se pravile i na SNES-u jednom dobra igra uvek dobra igra. Pogledaj Half life ili Metal Gear Solid, super mario recimo?! Prica je vazna a Witcher 3 ima perfektnu pricu a i Swich ima tu pogodnost da mozes u bus-u recimo da ga igras…

Slažem se ja sa time, zato sam i napisao da se nadam da grešim.
Treba se setiti kako su umirale i dalje verovatno umiru vanila varijnate konzola (pad frame rate) kada se udje u Novigrad. Takodje me plaši inventar i svi oni lepi i silni ambijentalni efekti kojima Witcher raspolaže, kako će to biti preneseno na Switch i koliko će biti funkcionalno i verodostojno.
Živi bili pa videli.

Ovo ovako mogu da portuju i na 360… :smiley:

3 Likes

Niko nije ocekivao da ce izgledati ovako gadno a i @Zoorulee je gore sve objasnio sto se tice Witchera na switchu.

Ljudi kako ne kapirate da vec postoje igre tipa Wolfenstein i Doom koje solidno izgledaju i rade na Switchu, a ta portabilnost mnogima znaci, msm dzabe sva lepota Witchera na kompu kad nju ne mozes da stavis u dzep ili neku manju torbicu. Naravno, ja ipak ni u ludilu ne bih dao 50 eura za nesto sto je potpuno besplatno na piratskim sajtovima, nije mi bas toliko zapelo da te igre igram bilo gde. Ljudi su procenili da ce se to lepo prodati i zato rade port. Nemojte da ste ljuborni sto Switch dobija jednu od najboljih igara, u se i u svoje kljuse, stvarno ovako lepa vest ne zasluzuje hejt :neutral_face:

Witcher se ne igra po autobusima i u pokretu… Jednostavno se ta igra ne igra tako.

Zavalis se u kauc i cepaj, a ne u autobusu i na poslu, dok se truckas i dok te svako nesto zapitkuje.

Prema ovoj igri treba imati puno postovanje i siroko je zaobici kada je u pitanju Switch, jer ova igra daje maksimalan uzitak ispred velikog TVa, u udobnom kaucu i sa grafikom kakvu ona poseduje.

Switch jednostavno nije dorastao tom nivou.

7 Likes