Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Meni je sam Constantine bio interesantniji od ostalih likova i njihovih problema. Nemam pojma zašto, ali je glumac SAVRŠEN Constantine i ima onaj 0 ****s given stav :slight_smile: Voleo bi da se pojavi još koji put, ili da ga zvanično pripoje u CW univerzum, možda čak i u Legends Of Tomorrow.

Exatcly, 0 ****s given and counting hehehheehhe mnogo jak lik :wink:

heroes kidaju!!!

Poceo da gledam Fargo sezonu 2, sa malim zakasnjenjem. Posle druge sezone True Detektiva, plasio sam se za ovu sezonu Fargo-a, ali srecom bez razloga, jer je i ova magicna kao prethodna, sa sve quirky i ekscentricnim karakterima, prepoznatljivom atmosferom malog gradica, apsurdnim elementima price, prenaglasenim bojama…ili ti sa svim onim sto je prvu sezonu cinilo specijalnom.

Svaka preporuka naravno za sve koje nisu gledali, nece se pokajati sigurno.

Da li je neko odgledao poslednju epizodu Flasha?
Loadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloadingloading

Zoom ga je s*ebao vise u jednoj epizodi nego Deathstroke Arrow-a kroz celu sezonu :smiley:

Yup, svaka im čast, prikazali su protivnika kao pravu opasnost i da kod njega nema za****ncije. Mnogo mi se svidela epizoda, jedva čekam sledeću epizodu.

Jesi gledao epizodu od juce/prekjuce ? Svaka nova me odusevljava, rekao bih da je bolja cak i od prve sezone. Cast je toliko dobar, da Martin Freeman uopste i ne nedostaje. Jesse Plemons i Nick Offerman ( iako ga nema mnogo ) su mi fenomenalni :smiley:

Poceo sam gledati Narcos. Nije losa serija, preporuka od mene

auuu flash sineeeee moj drz se!!! :smiley:

Inace citao po nekim sajtovima izjave kreatora, kazu da ce sledeca epizoda biti neka prekretna, kazu da treba da bude najbolja u sezoni (yet valjda) :smiley:

Spremam se da ga odgledam upravo :slight_smile:

Auuuu kakva epizoda Flasha :smiley:

bbakasaklsjljkahsdjkghsdgasdasdasdasda
sd9189014laslkdja;sasdasdasdasdasdasd
1902741oi2h4kl124il1asdasdasdasdasd
bbakasaklsjljkahsdjkghsdgasdasdasdasda
sd9189014laslkdja;sasdasdasdasdasdasd
1902741oi2h4kl124il1asdasdasdasdasd

Kad se Zoom pojavio pred Lindom s****o sam se :smiley:

@M007P fali ti rijec “it” u toj tituli, kao i slovo ‘n’ na kraju rijeci “broke” :smiley: Izvini al’ izbija mi oci vec neko vrijeme xD

Fali mu samo “It”: if it ain't broke, don't fix it - Wiktionary, the free dictionary
Your title’s been broken for a couple of months now, please fix it.

Nazalost, nisam. Odgledao sam samo 3 episode. Znaci sve bolje i bolje, odlicno :tap:

Sada kada pogledam u retrovizor, Fargo prva sezona mi je bolje legla nego li i True Detective prva sezona, koliko god ova kasnija bila fenomenalna. Nekako mi se vise urezala u pamcenje. U drugoj sam bio down kad sam video da glumi Kirsten Dunst jer me strasno nervira ta glumica, ali joj je lepo legla uloga.

Jesse Plemons…ah ona Breaking Bad uloga

Edit: e da, Mike Milligan mi je za sada najzanimljiviji karakter

Sada mi kazete, kuku i to mora da se popravi :slight_smile:

Evo vidis, cuo sam taj izraz milion puta, al’ nisam znao da je idiom kao takav registrovan u rijecniku, iako je sleng i zapravo gramaticki neispravan : ‘broke’ je proslo vrijeme glagola ‘break’ ( slomiti, pokvariti ) dok je ‘broken’ zapravo pridjev ( slomljeno, pokvareno ). TIL

No, je*es gramatiku :smiley:

@prekanator Mike Milligan je odlican lik da, tacno stvara neki diskomfort, a lik prvenstveno samo prica ( i to ne mnogo ) :smiley: A bas zbog te uloge iz Breaking Bad mi je Jesse Plemons prejak, jer je ovo za 180 stepeni drugaciji lik. Uf, i malo je reci da je muzika fenomenalna, dobro predstavlja taj period :smiley:

Zapoceo ponovo gledati Walking Dead. Prosli put sam stao na trecoj epizodi druge sezone, prije 2g, smaraju brate mnogo… Gluma u pojedinim dijelovima zna biti ocajna, ne losa, vec doslovno ocajna. Rikovo cmizdrenje, my god… Strip sam procitao skoro do zadnjeg dijela, i definitivno najbolji dodatak seriji je Deril. Ostalo sve nekako placljivo do zla boga… On to ep.7!

Mislim da cu da odustanem od Hanibala, previse mi je eksplicitan i degutantan. Nije mi se svideo ni Daredevil, jer mi je neuverljiv taj fazon sa slepim superherojem, dok su mi sporedni likovi blago iritantni.

Rekao bih da izdrzis, da ce kasnije biti manje krvavo, ali nece xD Ali odlican je Hannibal, steta sto se nasao na televiziji na kojoj nema adekvatnu publiku. Da je bio na Netflixu imali bi uskoro novu sezonu :frowning:

Daredevil me malo smorio poslije 5-6 epizoda, iz istog razloga, moracu da se nateram da pogledam ostalo, ako nista barem zbog Deborah Ann Woll, hot as chilli sauce :smiley:

@Lordish generalno se slazu ljudi da je druga sezona najgora. Od trece pa nadalje kvalitet samo raste, preguraj samo tu sezonu nekako.

Ta chick Debora to je on plava koju su spasili u 1 ep? Dobra je… zbog ne bih jedino i gledao.

Gledao sinoc Fargo sezona 2 finale. Odlican kraj…ocekivano. Totalno on par sa prvom sezonom, i nezahvalno bi bilo odvajati koja je bolja. Steta je ne odgledati, jer mislim da trenutno ne postoji serija gde se, bukvalno, u svakom kadru vidi ulozen trud, paznja, razmisljanje i odluka od strane kreatora/rezisera. Nista nije slucajno i sve ima svoje znacenje. Jedina serija koja je radila isto to i tako dobro, jeste Breaking Bad…naravno :slight_smile:

Glumacka ekipa je razbila, Kirsten Dunst, koji bas i ne gotivim, je realno oduvala. Zasenio je jedino onaj lik sto glumi Mike Milligana (google says: Bokeem Woodbine), dominirao je u svakoj sceni u kojoj je bio.

I hate to say it, ali je Fargo odrzao lekciju True Detective-u kako se pravi odlicam follow up uspesne prve sezone, sa drugom glumackom postavom. Nadam se da su gledali u uzimali beleske.