Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Pocela druga sezona. Sad ce iduce sedmice i treca epizoda. Definitivno moras pocet gledat, odlicna je serija…

Onaj lik sto se bavi akcijama, tj broker sa kojim je saul razgovarao u prvoj epizodi druge sezone, je li se pojavljivao u Breaking Bad? Je li to onaj lik sto mu je Walter digao auto u vazduh na benzinskoj pumpi? :smiley:

Nastavio Better Call Saul, odlicna naravno, od proverenih ljudi. Taman kad prvu sezonu zavrsim, ide House of Cards nova sezona, pa cu krenut drugu sezonu Saula, i tako da docekam Game of Thrones. Kakav divan plan :slight_smile:

Holy **** … Holy **** …

Odlican trailer…hype…:tap:

Jos na kraju tease-uju ono sto se spekulise cele godine…

Jojjjjj, najezio sam se kao devojcica :smiley: :smiley: Stvarno jedva cekam Jun

Wayward Pines… kakva zamrzlama na polovini sezone. Smeta mi malo ogroman plot hole velicine atlantika koji mi onemogucavaju da se uzivim u misteriju. Takodje sve vreme razmisljam da bi Met Dilon bio savrsen za ulogu Maks Pejna a ne onaj bezvezni Marki Mark. :d

Wayward Pines…hmmm…pa lepo si opisao vezano za plot hole. Moglo je to daleko bolje i ubedljivije. Inače, baš nekako na pola i kreće pad kvaliteta serije. Od početka pa do negde pola sezone, serija opasno balansira između treša i maestralnosti, ali, nekako je na toj famoznoj polovini sve otišlo do đavola, i, bar po meni, zbrzali seriju sa idejom da se sve što pre završi. Vidi se i po padu glume, a scenario bušan k’o ciganska taraba!
Sve u svemu, PREPORUKA! :slight_smile:

Ja sam poceo gledat’ Hannibala. Auu… Koja ozbiljnost i kvalitet… Obozavao sam Dextera, ali uz sav svoj crni humor serija se pocela udaljavati od prvobitne ideje. Nije ni cudo sto je prva sezona i najbolja. Imam osjecaj da ce Hannibal biti remek-djelo. Samo mi je zao sto su ga ukinuli nakon trece sezone…

Budi srecan. Da nisu isto bi za tri poceo da pricas za Hanibala.

Gleda li neko 11.22.63?

Ekranizacija odlicnog romana Stivena Kinga. James Franco igra ulogu zivota :slight_smile:

Video sam juce reklame i na nasem TV-u ali me mrzi da gledam tu tematiku vise. Verujem da ce biti odlicna.

To ne znaci da je serija vec izgubila na kvalitetu kad su je ukinuli ili?

Prepadas me :smiley:

Ma ne to. Nego reko ima da prekine kada je najsladje. Dok je ne pokvare. :smiley:

da li neko gleda The Expanse? odlicna naucna fantastika preporucujem da se pogleda


Thank you lawd :smiley:

Ovo sada kada je serija sustigla knjige mogu se komotno gledati sve teorije i spekulicje koje su popularne po netu. Nevorovatno koliko detaljan i bogat svet je izmislio R.R.Martin. Sada mi se opet vratila velika zelja da procitam sve knjige. Ako neko ima slucajno verzije na engleskom jeziku za prodaju nek se javi na pm.

Ili mi je mozda pametnije da uzmem Kindle e-reader, samo ne znam kako tu funkcionise sa skidanjem besplatno sa neta i dadavanjem na uredjaju. Pretpostavljam da nije tesko. Ko se razume nek napise nesto…

Uzmi kindle… A svet je neverovatno obiman. Prosto je steta sto u seriji fali barem 30-40% svega. A mozda i vise. Serija ne prati kompletnu pricu Gvozdenih ostrva i mnogo bitne likove koji bi barem u knjizi mogli da odrede sudbinu svih zajedno. A da ne nabrajam dalje i neke likove koji se cak i ne pominju do poslednje knjige i smatrani su mrtvima ma da nikada to nije jasno receno. Svako ko se brine za spojlere ne mora. Posto je to dosta likova i nema sanse da iko izvali o cemu se radi sem ako nije sve vec procitao.

Zadnja epizoda WD-a je meni licno bila smor zivi… Znam da pripremaju spektakularnu zavrsnicu, al’ sta ovo bi… WTF je s Carol? Jesus…