Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Bolje je kada i zena hoce da gleda zajedno. Prakticnije. Kada se klinci bace na spavanje ima malo vremena pre naseg zaboda. Nije realno da svako gleda drugu seriju u tako kratkom roku. Bolje da gledamo istu :slight_smile:

Bolje je da ne kažem šta. :wink:

1 Like

Ma gde zanimljiva, Fizicki rad jbt :smiley: Moraju razne taktike i strategije da smisljaju, premorenost od posla, sto duzi film pa onda kasno, a sutra se rani, drze se deca budna jer mi se bas tada nesto igra sa njima, list goes on and on :smiley:

2 Likes
1 Like

Čudi me da se u okviru ove teme malo pisalo o Mr. Robot seriji.
Ja sam kupljen posle prve epizode!

Ja sam negde na 6-7 epizodi. Prvo epizoda je remek delo ali nekolicina kasnijih znaju da smore, ako se uporedjuju sa njom. Ali ipak odlicna i arguably najtacnija reprezentacija hakerske kulture ikada, bilo na malom ili velikom ekranu.

Probao sam pa mi nije leglo. Nekako mi je nafurana. Ne znam, neto mi je bla bla…
Mozda nisam dovoljno probao.

U Nedelju premijera:

Sci-Fi + Western + HBO + Anthony Hopkins + Ed Harris + J.J.Abrams + Jonathan Nolan + Gomila novca

1 Like

Odgledao sam Sopranose.

Jednom rijecju: Kvalitet.
Od prve do posljednje epizode gluma je na vrhunskom nivou. Nema niti jedan lik u seriji koji se nije savrseno uklopio u istu.

9/10

P.S. @Akiris, rece ti meni da cu “crknut od smijeha na kraju serije”, ja ostah depresivan do kraja noci :neutral_face:

Rekao sam da je kraj urnebesan. Mozda se nisam dobro izrazio. Smesan nije ali je WTF!

Googlao sam odmah nakon kraja ahahahah

Totalni mind fuck… Ima scena po scena, slike, sa opisom sta su htjeli rec sa zadnjom scenom. Remek-djelo.

1 Like

Westworld.S01E01.INTERNAL.720p.HDTV.x264-KILLERS

imdb kaže 9.4 za prvu epizodu!!!

4 Likes

Sinoc u 3h ujutro HBO prikazivao premijeru. Nisam ni sumnjao cim sam cika Hopkinsa vidio hehehe

E to zelim da gledam. Ali samo da se nakupi barem 2-3 epizode.

Strava. Ceo dan mi prokleti jutjub pusta reklame. :smiley:

1 Like

Inace gledam That 70s Show, Highly underrated sitcom ako mene pitate. Minus Ashton Kutcher.

Pojavili su se Flash, Arrow, Legends Of Tomorrow, Supergirl i Lucifer nove epizode pre oko pola sata, za one koje interesuje. :slight_smile:

Aj pošalji na pm ako ti nije problem, znam da su se fejkovi sa malwareom pojavljivali na tbp pre neki dan.

False alarm, to su ipak neke gluposti, kao preview, sa Comic Cona, ali je lik reuploadovao sad iz nekog razloga i napisao da su nove epizode. Isti lik je to uradio prošle godine, nego sam zaboravio.

A taman sam se obradovao. Oh well.

Uf, odlicna premijera Westworlda. Mladji brat Nolan je all grown up now. Maestrelno je predstavljen svet i karakteri u njemu, bez trunke ekspozicije. No spoilers, ali onom glumcu iz “meet my maker” scene bih dao oskara (ili vec emmy) samo za onih nekoliko minuta glume. Posteno sam se najezio.

HBO ima Hit Brate Opet! Carevi.