Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Sherlock se vraća večeras. Sezona 4 počinje u 21:30 po našem vremenu, doduše samo na BBC-ju, ali biće posle i na drugim sajtovima :wink:

Posle 3 godine majku mu.

1 Like

IGN dao 5.5

Bullshit od IGN-a kao i uvek :smiley:

Meni se svidela epizoda. Problem je što ljudi gledaju na to kao da je ovo poslednja epizoda, dok u stvarnosti ima još 2 epizode ova sezona. Da, ima loose endova, ali treba da se sačeka i vidi kako će da zaokruže priču.

Meni još uvek stoji kao jedna od najboljih serija, nije ova epizoda ništa pokvarila :slight_smile:

Zavrsio The Night Of. Obavezno stivo iz (sad vec) prosle godine. Fenomenalna serija.

A poceo The People v. O. J. Simpson: American Crime Story , iako se kraj zna, ima nesto u tim americkim sudnicama sto te vuce da gledas.

Gledam trenutno A Series Of Unfortunate Events i stigao sam do šeste epizode.

Prosto je neverovatno koliko je serija bolja od filma. Skroz sam zaboravio koliko su mračne ove knjige na momente. Nadam se da će napraviti i drugu sezonu, jer su za sad snimili osam epizoda, i svaka knjiga ima po dve epizode.

Mislio sam da su se zajebali što su odabrali Neil Patrick Harrisa za Count Olafa, ali sam se prijatno iznenadio. A Patrick Warburton kao melanholični narator… :clap:

Takođe mi se sviđa to što se u svakoj epizodi uvodna špica promeni pomalo, ali uvek kažu da je bolje da se ne gleda serija i da ima nešto bolje na tv :smiley:

Neil Patrick Harris je dosta underrated glumac. Znam za prokletstvo sitcoma, ali i tamo je bio za pet koplja bolji od ostalih

Odgledah prvu epizodu nove sezone Sherlocka, i ono, malo mi je meeeh… Od vrhunske krimi serije su napravili emo dramu, očekivao sam da ih na kraju Opra pozove da zajedno analiziraju teške životne prošlosti, njihove, njihovih likova, i međusobnu povezanost, sličnosti i uticaje, te da izvuku neke self-building pouke.

Gledao sam i prve dvije epizode britanskog Taboo-a sa maestralnim Tomom Hardijem, priča se polako razvija i još nisu otkrivene glavne karte, ali ove koje su otkrivene su sve dobre i mnogo obećavaju. Čovjek napravio seriju za sebe, i za svoju dušu. Kralj. :smiley:

Sva sreca pa se zavrsilo kako se zavrsilo :smiley: da ne spoilujem. uglavnom, druga je mnogo bolja, ali daleko je to proslih sezona. A koliko vidim ni ova treca nije bogzna sta. Elem nisam znao da je ovo poslednja sezona u kojoj glumi cumberbatch.

Lik je fenomenalan glumac, i ima tu neku harizmu koja se ne vidi tako često, što je mislim jedan od razloga zašto ga je teško shvatiti kao ozbiljnog glumca. Ni on ne pomaže sebi kad se pojavljuje u filmovima poput Harold And Kumar.

Ali zato kad je u nekom malo ozbiljnijem izdanju… Mnogo mi se sviđa kako glumi ovde, pogotovu u mračnijim momentima. Voleo bi da se više oproba u ovakvim ulogama.

A i čovek je neverovatan pevač. Svaki put se nekako iznenadim kad počne da peva, iako mi skoro uvek u glavi pesme iz Batmana gde on peva.

BTW, izašle su sve epizode Westworlda za ovu sezonu? Rešio sam da sačekam da izađu sve epizode da bi odgledao do kraja.

Zavrsavam Westworld …serija je dobra,doduse nije ostavila takav efekat na mene kao film,jer sam unapred znao pricu ali moram da priznam da mi se dopala i da je veoma zanimljivo odradjena.
Hannibal L deluje kao veoma zanimljiva serija,video sam da su izasla do sada 3 serijala I bas me zanima kakva je…

Hannibal je briljantna serija.

Barem prva i druga sezona. Meni se lično treća nije svidjela, jer je kvalitet drastično opao. Maksimalna prepouka u svakom slučaju.

Hvala,odgledacu pa javljam utiske…

Odgledao sam i poslednje dve epizode A Series Of Unfornate Events. Damn, ko će sad da čeka drugu sezonu, a stali su na mnogo interesantnom delu. Serija me baš zabavila.

Sad da vidim neku malo opušteniju seriju, pa da se bacim na Westworld i The Night Of.

Druga epizoda Sherlocka mnogo bolja od prve, baš sam uživao. :slight_smile:

1 Like

rekoh ti ja :slight_smile:

2 Likes

Malo je smorila ona priča na kraju, ali prvih sat vremena je bilo baš vrhunski. :slight_smile:

11 posts were merged into an existing topic: Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Pocepah se kao kanta juce/sinoc… Hvala jos jednom na cestitkama svima, i izvinite zbog gluposti. Ziveli!

(prva jutarnja najbolje legne)

preselio sam sve postove u sta vam je ulepsalo temu. Ipak nema veze sa serijama.

Srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :slight_smile: :beers:

I skidam kapu kad si uz prvu jutarnju na forumu, ja bi se rastajao sa zivotom tri dana :smiley:

Gde skidate prevode za serije. Skidam na titlovi.com
Skinuo sam drugaru Narcos i njemu treba prevod. Ne mogu da nadjem ni jedan da valja, sve su neki problematicni.