Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Pogledao i poslednju epizodu Ripper Streeta. Na sjajan nacin je zavrsena serija, kraj je dostojan kvaliteta prethodnih sezona i zbog toga sam zadovoljan. Dakle ostajem pri svom misljenju, ovo je najbolja serija koju sam gledao do sada. Breaking Bad, House of Cards i Mad Men padaju na drugo mjesto i dijele ga.

@Akiris ipak su izgurali seriju do kraja, nisu je prekinuli :smiley:

Odlicna epizoda.

Klupko se polako odmotava, dosta stvari je otkriveno u ovih sat i nekoliko. Prosto ne mogu da razumijem ljude kojima je ovo dosadno i koji kazu da “nema akcije”. Jesus fuck… Zadnja scena sa Zidom… Koji ce vam vise?

6ep do kraja i godina i nesto :sob:

1 Like

Jebem ti seriju i kad sam je počeo gledati. Ko će sad čekati još godinu dana.

1 Like

Kad se Prison Break zavrsio bilo mi je tesko, a sad cu da kriziram kao zavisnik :no_mouth:

Vidim da mnogi hvale Rick and Morty, da li je neko od vas gledao Brickleberry? That thing is f*ckin’ savage! :slight_smile:

1 Like

Brickleberry je ludilo :smiley:

Dextera moras pogledat :smile:

'De ste gilipteri? :slight_smile:
Danas se vratio iz CG,tamo na gajbi nisam imao wi fi, tako da nisam gledao epizodu po izlasku,tek sada odgledao. Begao od spoilera kao djavo od krsta (čak i na xbr beše delimičnih spoilera), i pazi šta mi se desi… Čitam RASPALI KURIR, na srednjim stranama rekapitulacija poslednje epizode! Nisam želeo da čitam, al samo bacio pogled na slike i sve mi bilo jasno.
JEBENI GLUPI NEPISMENI KURIR!
Never mind… sad odgledao, ima malo nelogičnosti al u svakom sl priča je dobra, jedva i ja čekam sl sezonu, al želim da poručim svima koji izjavljuju:
“Jao, sečem vene, život nema smisla dok ne izađe sl sezona”, itd…

Naravno da ćete sve zaboraviti za par dana, naći sebi neke druge zanimljive serije (skinuo već brickleberry po preporuci son-a, jer ga smatram (relativno) duhovitim čovekom, da ne kažem “smešnim” :slight_smile: ) , pa ćemo da vidimo…

Sutra,prekosutra da nastavim i sa konzolom, uželeo sam je se već…

Još ako si (relativno) bolestan čovjek kao ja, čekaju te tri sezone razvaljivanja od smijeha.

Prva epizoda druge sezone “Miracle lake” je nešto najjače što sam gledao od ko zna kad. :slight_smile:

Ma ja nisam relativno već poprilično bolestan. 82%.
Ae da pogledam 1/1 epizodu… Skinuo 2 sezone…
Odgledao Rick and Morty 5. epizodu, extra. Imao neki trip da je to i poslednja, trenutno.
Banem na tpb, poslednja deveta! Download immediately .
Prevod najnoviji za prvu epizodu! Sva sreća pa mi nije ni potreban, mada nekako gledam opuštenije kad ide sub.
Odgledao i brickleberry , 2 epizode, super stvar, al ipak mi je R&M favorit, zasad…

1 Like

Koja lozana je ovde oko GoT,serija nije vise toliko kvailtetna,ni uzbudljiva kao sto je bila do 6-e sezone,iako je i dalje medju najboljim serijama svih vremena,nije vise taj nivo kao sto je bila u prvih 5 sezona.

Mozda i nije toliko kvalitetna kao sto je bila u prethodnim sezonama ali je i dalje miljama bolja od svake druge.

Ok , jel možemo da se složimo da je to stvar ukusa?

Ne bih rekao da je miljama bolja od nekih drugih,to sto HBO ima puno novca za ulaganje u CGI i u neku seriju,ne znaci automatski da je serija bas toliko dobra.

Ok, na sta da se lozimo?

A pusti ga nek se void-a.

1 Like

Hahahahaha ne smije se GOT dirati nikako!!

Vjerujem da nisi ni odgledao seriju pa tako pricas, na stranu sto HBO ima para, ali ova serija ima nevjerovatnu pricu, nevjerovatne dogadjaje i fantasticne likove. Nikad ne znas sta ce se desiti.

1 Like

Kako nisam odgledao,svaku epizodu sam odgledao,ovo sto sad rade fast-forward u 7.sezoni je katastrofa,ispada kao da je komedija parodija sa reunionima svakih 5 minuta. Jedina epizoda koja mi se bas svidela je bila cetvrta,a ona epizoda kad idu da ulove jednog white walkera iza zida je bila najgora epizoda u svakom pogledu. Dve najbolje epizode u celoj seriji su The Mountain and the Viper i Hardhome. A 4.sezona je za mene najbolja od svih.

7 sezona je jedna od najboljih sezona to dokazuje i gledanost ove sezone, 6 epizoda s7 najgora? Haha po cemu matori? Pa pola holivuda ne bi moglo ono da izvede dajem glavu. Inace postujem tvoj stav da ti se serija ne svidja, jbg svako ima svoj ukus