XBR Forum XBR Shop Recenzije YouTube XBR Radio

Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

offtopic
serije

Ok , jel možemo da se složimo da je to stvar ukusa?

Ne bih rekao da je miljama bolja od nekih drugih,to sto HBO ima puno novca za ulaganje u CGI i u neku seriju,ne znaci automatski da je serija bas toliko dobra.

Ok, na sta da se lozimo?

A pusti ga nek se void-a.

Hahahahaha ne smije se GOT dirati nikako!!

Vjerujem da nisi ni odgledao seriju pa tako pricas, na stranu sto HBO ima para, ali ova serija ima nevjerovatnu pricu, nevjerovatne dogadjaje i fantasticne likove. Nikad ne znas sta ce se desiti.

Kako nisam odgledao,svaku epizodu sam odgledao,ovo sto sad rade fast-forward u 7.sezoni je katastrofa,ispada kao da je komedija parodija sa reunionima svakih 5 minuta. Jedina epizoda koja mi se bas svidela je bila cetvrta,a ona epizoda kad idu da ulove jednog white walkera iza zida je bila najgora epizoda u svakom pogledu. Dve najbolje epizode u celoj seriji su The Mountain and the Viper i Hardhome. A 4.sezona je za mene najbolja od svih.

7 sezona je jedna od najboljih sezona to dokazuje i gledanost ove sezone, 6 epizoda s7 najgora? Haha po cemu matori? Pa pola holivuda ne bi moglo ono da izvede dajem glavu. Inace postujem tvoj stav da ti se serija ne svidja, jbg svako ima svoj ukus

Nisam nigde rekao da mi se ne svidja serija,mislio sam da je previse hype-a oko nje,a da nije vise kvalitetna kao sto je bila. 7.sezona je po meni najgora,gluma pojedinih glumaca je veoma slaba,a svetska gledanost i popularnost je logicna jer svi zele da saznaju kako ce se sve zavrsiti.

TWD i Star Trek

Za The Mountain and the Viper se moram sloziti.

Najbolja epizoda, za mene licno.

Ložimo se mi i na TWD ali mu nije sezona sad… :stuck_out_tongue:

Ako neko prati , a nije znao 8. septembra izasla je cetvrta sezona BoJacka Horsemana

Gledajte Mr.Mercedes,dobro je uradjena serija. The Handmaid Tale je isto solidna,iako je malo dosadna kao neka zenska knjiga,vuce te da je gledas dalje iz radoznolasti kako izgleda svet i sta se tacno desilo.

NARCOS od Netflixa…BRUTALNA TRI SERIJALA.Vrhunaka gluma,istinita prica,za svaku preporuku.

Ovaj treci je razocarenje u odnosu na prva 2 i Pablita.

Odlična zika…
Čovek koji kreće na celu armiju i ubija 1436 negativaca… to nismo videli do sad.

Odgledao prvih 5 epizoda American gods.
Posle prve bilo WTF , cak i creepy vibe . Slicno i posle druge epizode.
Treca-peta onako.
Verovatno bi mi se vise svideo ovaj koncept killable i humanoidnih starih bogova da sam pre manje gledao supernatural. Posto se i tako dosta pojavljivali bas u ovakvoj formi.
Solidno nije sada spektakl serija, gledljiva.

Ok je adaptacija, ali su rekli da neće uraditi celu knjigu, već oko pola. Prva polovina ima neke kul momente, ali je prava stvar od polovine pa nadalje.