Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

1 Like

Fan Made ali nije lose napravljeno.

Jel jos nekoga smorio Westworld? Od sjajne premise napravili su totalni smor od serije, koja se previse trudi da bude pametna. Svaka epizoda mora da ima neki isilovani twist, i nagovestaj necega sto ce objasniti 10 epizoda kasnije.

Poceo da gledam Comedians in Cars od Dzerija Sanjfelda, ima neki bas relaxing vibe a epizode ne traju duze od 15 min.

Aha, krenuli su ok ali malo smaraju. Sada je to moderno, zapleti u zapletima bla bla.
Ali je opet trenutno najbolje od svega sto se prikazuje.
Krenu prvo par dobrih epizoda sa brzom pricom pa smore onda i spuste tempo.

Ja sam WW batalio posle prve epizode. Too much mindfuck cak i za mene. Kad se otkrije odakle Ed Harris i sta je njegov purpose to mi javite jer je to otprilike sve sto me zanimalo nakon odgledane te jedne epizode.

Polako se otkriva. Ali sto se vise otkriva vidis koliko je to glupo i besciljno.
Prosto, neko je bio dokon i igrao se i to je sve. Nema nikakve misterije univezuma, dubokoumne poruke bla bla…
Ali je ok, treba pogledati.

Pogledaj Sajnfeldov specijal za Netflix što je pravio…odličan.
Comedians in cars nije loše, epizoda sa Krejmerom (ko je gledao seriju Sajnfeld zna lika) budi secanje na po meni najbolju tv komediju uz mućke.

1 Like

Tacno tako, ne zna se koja je dosadnija epizoda od poslednje dve, gledao sam na sat svakih 5 minuta da se sto pre okonca mucenje, nemam nameru dalje da gledam.

Poceo da gledam Peaky Blinders, glumci i vrijeme u kojem se radnja odvija mi se mnogo svidjaju, malo mi smeta sto nema vise lokacija u seriji ali tek sam u drugoj sezoni pa mozda i toga bude vise. Prica serije mi je za sada sasvim dobra.

1 Like

Ja upravo završio prvu sezonu…skroz je ok, nastavljam…

1 Like

Sad dolazi Tom Hardy. I serija skace za pet koplja, ne samo zbog njega.

1 Like

Peaky Blinders je odlicna serija, ali Ripper Street jos bolja. Pravo savrsenstvo od serije.

Tom Hardy i njegov fookin akcenat :smiley:

1 Like

Koja serija sa Tom Hardijem?
Edit: Hvala…
PS; Taboo mi se bas nije svidela…

Peaky Blinders.

1 Like

Ripper Street, pa Peaky Blinders, pa deset praznih mjesta i onda tek Taboo

Zavrsio Peaky Blinders odlicna serija, sjajni glumci, 4ta sezona je po meni najbolja i kraj je fenomenalan.

1 Like

Love ide u “moze se pogledati” kategoriju. Odlicna serija, bez previse usiljenog humora. Proletelo mi je prvih 6 epizoda.

Glavni glumac kao da je izasao iz Lucas Artsove point and click avanture, dok je Dzilijen Dzejkobs sexy. Steta sto su ukinuli seriju posle 3. sezone, ali mozda i bolje jer se vecina serija kasnije bas izlize.

La casa de papel (Money hesit) - svaka preporuka za ovu seriju. Fenomenalna.
Od akcije, do romantike, drame, misterije… Serija budi bas mnogobrojne emocije i ja sam zaista ostao odusevljen. Jedna od boljih serija koju sam pogledao :slight_smile:

1 Like

Lost In Space. Odgledao sa devojkom u jednom danu. Odlicna razonoda

1 Like