Vaše omiljene TV serije? - Vol. 2

Pogledao nedavno Timeless na Netflixu , zaista izvanredna serija , definitivno najjaca sa tematikom putovanja kroz vreme.

Pogledajte Bodyguard. Rob Stark u gl ulozi. Bbc serija godine, sad je netflix otkupio. Ima sest epizoda i kraj. Jako dobar politicki triler sa puno obrta i odlicnim zavrsetkom.

Gleda li neko Narcos?

Izasla je cetvrta sezona koja je kvalitetom na nivou prethodne tri. Ima cak jedna epizoda gde se pojavljuju i Cali cartel i sam Pablo, i naravno cim se Pablo pojavio he steals the show.

Ali i dalje meni u top 5 serija u zadnjih 10 godina.

2 Likes

E nikako da odgledam, moracu da overim.

Počeo sam da gledam 4 sezonu. Da nije Pabla pitanje je dali bi ikada i zaživela :sunglasses:

Meni je skroz dobra. Pablo jeste Pablo, ali recimo meni je treca sezona gde se radnja seli na Cali Cartel mnogo bolja od druge sezone sa Pablom. Naravno, prvu sezonu će tesko nadmasiti, pritom je Wagner Moura odigrao ulogu života.

3 Likes

Treca je fenomenalna, jedna od retkih serija gde se ne gubi na kvalitetu sa brojem sezona.

1 Like

Serija je vrhunska i meni je u top 3. Mislio sam više na promociju same serije i koliko je tu Pablo bitan faktor

Ako neko želi da pogleda dobar serijal, a na špijunsku temu - Condor.
Tek se završila prva sezona, ali je i ona više nego dobra.
Sada imam dve za praćenje The Americans i ova.

Poceo sam juce, stvarno ne znam sto sam ovo propustio od ove tri legende koje obozavam.

Bas je dobro za sada. Sve u njihovom stilu. Zabavno kao i uvek plus nevidjena glupiranja.

Samo 2. godine kasnije, uskoro će i sezona 3. :grin:

3 Likes

Poceo da gledam seriju The 100, sinoc sam odgledao 5 epizoda za redom, vrh serija bas po mom ukusu.
Je l neko odgledao mozda celu?

Ja cu cim zavrsim Vampire Diaries :joy::joy::joy:

Salu na stranu, kakvo finale narcos:mexico leptijebem. Priznajem da ova cetvrta nije na nivou prve tri ali ono, i dalje je bolja od 98% serija trenutno. Ali zadnja epizoda je bas bila damn son. Ko ce sacekati sada godinu dana…

Meh. Odgledao sam do pete sezone, pa se smorio. Odgledacu nekad do kraja, ali je ovo trenutno tako dosadno, kao TWD.

Ja zavrsio danas Daredevila, serija je bas dobra, ima 3 sezone i u svakoj ima dosta zapleta i prica iz sezone u sezonu je vrlo zanimljiva, pojavljuje se dosta gotivnih likova iz Marvel univerzuma, gluma je takodje odlicna, steta sto je Netflix cancelovao sezonu 4 zbog raspalog Disney streaming servisa…

Meni je bas zanimljivo a pocinjem trecu sezonu.
Sta znam, uopste nije lose :grinning:

Nightflyers od Djordja RR Martinovog :slight_smile: trebalo bi da bude dobar scifi

https://www.gamespot.com/articles/new-george-rr-martin-show-nightflyers-will-stream-/1100-6462321/

1 Like

Nije loše, ali ćeš doći do jednog dela u sezoni gde će ti možda doći da batališ. Ja sam progurao do pete sezone, odgledao prve dve epizode i ostavio za kasnije. Dosadi ti jednostavno. Pogotovu što stalno ponavljaju strukturu po sezonama.

Gledam ja sve. Ne znam sta me vuce, verovatno kada sam vec krenuo pa ajde.
Ali ne sme covek da ukljuci vise od 2% mozda inace skapiras da je serija glupa koliko je to moguce da bude glupa u tih 45-60min koliko traje.
Cekam sledece godine novu sezonu. Gledacu je svakako ali je serija klasicna limunada koja se trudi da postane ozbiljan sokic :smiley:
@M007P hvala za ovo, izgleda kao dobar SF to mi treba!

1 Like

The 100 je dobra bila u prvom i drugom serijalu, sto vise serijala snimaju to postaje ozbiljno sranje. Da li se opuste ili prosto nemaju ideja za pricun, to izgleda kao je neko oprao voce u vodi i prodaje to kao sok.
Slozicu se sa @marko_gts sto vise ukljucis mozak to vidis da je zesce losa serija.