Vaši najljepši Gaming Screenshot-ovi
























Show me your answer.Finish the Fight(Xbone owners:hihi)You strated it

Edit:Apsolutno sve slike su moje i sve su in game
Alal brate kako izlgeda ovaj Infamous

Ili se ja tripujem ili werta u svkaom svom postu objavljuje rat xbox one korisnicima??? :smiley:

Pa ne moze on to da savlada, jace je od njega :slight_smile:

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Vi ste prvi zapoceli :hi si vec zaboravio ha.Ba bilo je prije samo par minuta.

Ajd odrasti molim te, nemoj vise, ne prilici ti godinama, bio si zanimljiv ali sada sa namernim provokacijama bas preterujes… Zahvaljujem ako poslusas

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Slusao sam ja do sada.Destiny beta xo je pretjerala.Kao i onaj natpis CAPSLOCK TROLL DE LUXE.Zbilja nisam takav,ali me nekad izbaci netko iz takta i nazalost zavrsava ovako.Meni osobno ti si mi jedan od drazih “forumasa” ovdje.Tebi se iskreno ispricavam,ali nekima ostalima jednostavno ne zelim.

Pa budi bre bolji od toga, iskuliraj, ne moras na sve da odgovoris, nesto mozes i da propustis jednostavno…

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Eh tako mogu i ja:Pokazi mi Last Of Us,Uncharted,KZ:SF,Infamous,The Order 1886.:hi

Edit:Studio ali kada prozove netko direktno tvoje ime bili ti presutio;)

Pa jbg da nisi radio sve sto si radio ne bi te ni prozivali, da se ne lazemo sam si sve poceo, niko te nije terao, cak sta vise i tada smo pricali ne idi werta u bunar…

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Glupavo nakon toliko vremena,ali ok neka.
Case Closed.
Mnogo njih je shvatilo zasto je tako kako je i tko je za to kriv.Netko je i kupio xbone pa je jako brzo presao na ps:lol:
Meni je bitno da su to shvatili oni s kojima se druzim preko psna,a za vas ostale …

A zasto prosto i jednostavno nekada ne precutis?

Eh druze jbga takav sam ne dam se zahebavat.Par puta sam pregrizao sada nisam mogao i to je to:emoticon-0100-smile
Sada je sve Cool

@WERTA

Zamolio bih te da sto pre sklonis uvredljivog avatara posto se to kosi sa pravilima foruma. U suprotnom, bices sankcionisan u skladu sa pravilima.

  1. Avatar je sličica koja vas predstavlja na forumu i prilikom izabira istog MORATE voditi računa da slika neće biti eksplicitnog seksualnog sadržaja (npr. devojka u kupaćem kostimu je ok, obnažena devojka nije ok), politički obojena ili imat drugu vrstu sadržaja koja se protivi Generalnim pravilima foruma.
























Jbga prosjek:devil :lol:

ELEM Zasto tema tako brzo zamire,pa dajte malo zivota :slight_smile:

Werta kada ce tvoja ‘‘objektivna’’ recenzija :slight_smile:

Ako mislis na Last Of Us:Remastered odgovor je NIKADA.Po meni ja nikako ne mogu davati recenzije ps exclusiva,jer bi mnogo vas mislilo da je fanbojizam u pitanju sto bi DONEKLE bilo i tocno jer sigurno nebih rekao neke igrine greske kojih ima jako jako jako malo te nisu vrijedne spomena(vidite :lol:)
Ako hocete ja bih mogao napisati neko svoje vidjenje i to bih bio poduzi tekst,ali bih se potrudio izvaditi svaku manu iz igre kao i svaku dobru stvar.No,prvo moram preci igru,jer mi je ovo prvi put da ju igram tako da ono sacekat cete koji dan.Igru igram u terminu od 22:00 pa sve dok mi se igra.Fino sluske na glavu i ozezi.

Znaci ta igra i ta mala me naterali da mi se tako dobra igra “zgadi” tako nekako, ono nemam nista protiv nekih stvari ali tako nesto otkrivas na kraju igre i kakvom kontekstu unisti celu igru, ne ide.

Ko je igrao ukapirao je nasta mislim…

a ko nije igrao ili presao do kraja, hvala na potencijalnom spoileru

[SIZE=5]UZIVAJTE[/SIZE]




























Napomena:SVI SS su moji te je sve slikano za vrijeme igranja